Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam wrażenie, że zostałam trochę oszukana przez swojego #niebieskiepaski na początku znajomości. Od początku załapaliśmy świetny kontakt i nie mogłam się nadziwić, ile mamy ze sobą wspólnego. Ten sam gust muzyczny i filmowy, podobny stosunek do używek, trochę pokręcona przeszłość, ambicja i chęć rozwoju. Wszystko szło tak gładko, że jak po 3 tygodniach znajomości zapytał, czy można uznać, że jesteśmy razem bez wahania powiedziałam, że tak. No i teraz powoli zaczyna wychodzić, że jednak tych podobieństw wcale nie ma aż tak wiele. Że nie ubiera się na czarno jak na pierwszych randkach, tylko nosi oczojebne, pstrokate ciuchy. Że niby słucha SOAD-u, ale nie potrafi wymienić ani jednego kawałka. Że generalnie to on lubi rapsy i to moim zdaniem mocno patologiczne (słoń? paluch?). Że w sumie obejrzał te filmy, co ja, ale jara się jakimiś kreskówkami. Że od 3 lat siedzi w pracy, w której prawie się nie rozwija. Że mimo spoko zarobków (programista) nie ma auta, mieszkania ani nawet roweru. Mówił, że narkotyków spróbował raz i więcej nie zamierza, a tu się okazuje że raz na jakiś czas wpada joint. Mówił, że jara się rowerem, po czym się okazało, że chodzi o bmx-a za czasów gimnazjum. Niby kocha góry, ale gdy miał wyjazd integracyjny to z powodu kaca odpadł w połowie trasy i nawet nie pamiętał, na jaką górę się wspinał.
Czuję dysonans i nie wiem co mam robić. Miałam mieć bratnią duszę, a dostałam jakiegoś Sebę, który co chwilę cytuje quebo :( Pomocy! #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f187b3e83e35d1fc753c31d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: Poczekaj na Mokebe - z używkami nie ma problemu, bo cały czas zjarany, nie musi siedzieć w pracy w której się nie rozwija, bo żyje z socjalu, zna wszystkie afrykańskie kinowe szlagiery, mieszkanie ma socjalne, rower - bierze, który chce, pstrokate ciuchy pięknie kontrastują z opaloną cerą. No a i tak nie musisz się tym wszystkim przejmwać, bo wydupczy i zostawi z beżowym pińcetplusem.
#!$%@? xD To teraz już nie wystarczy po prostu spytać faceta o jego zainteresowania, trzeba jeszcze prosić o dowód, bo nie można im wierzyć nawet w kwestii tego, jakiej muzyki słuchają xDDD A wszystko żeby tylko zaruchać. Lepiej skończ to i ciesz się, że takie rzeczy wychodzą teraz, a nie parę miesięcy później, dobrze że mu się nie chciało więcej czasu udawać.
Wywal koniecznie. Wyobrażasz sobie siebie z nim za rok?
Słucha rapu, to już dosyć o kim mówi...
Zaraz się dowie że jego ulubiony kawałek to kawałek Dudy.