Wpis z mikrobloga

Jak zapłacić na #teleelevidenie #iptv ? Link do płatności z Revolut nie przyjmują, kartą czy to Visa czy MC odrzuca mi płatność za każdym razem. Napisałem do nich i dostałem odpowiedź: " USA, Australia, Japan, Russian, Germany, Lithuania, United Kingdom, Portugal is forbidden at bank acquirer."
W jaki inny sposób bezpiecznie można tam zapłacić???
  • 30
  • Odpowiedz
Nigdy nie było takiej możliwości i nie ma teraz.


@tomtom92: Była od zawsze, zlikwidował jakiś rok temu bo dzbany w tytule podawały "IPTV". Do dziś tak płacę i problemów nie robi.
  • Odpowiedz
@ashmedai: w jaki sposób je realizujesz? po prostu robisz przelew podając ten jego e-mail?
Pytanie który,bo teraz ma podane teleelevidenie@protonmail.com, kiedyś był teleelevidenie2all@gmail.com
  • Odpowiedz
@tomtom92: Żaden z tych maili, nie będę podawał na jaki mail przelewam bo ludzie zaczną wysyłać i wyłączy całkowicie :-/
Po drugie oficjalnie nie ma opcji wpłaty przez PP więc lepiej tam nie grzebać.
@wit2012: On jest jakiś dziwny, delikatnie mówiąc xd ale dopóki wszystko działa to można się go trzymać :D
@slash83: No i najważniejsze, że po minucie kasa zaksięgowana na koncie telee i nie trzeba czekać nie
  • Odpowiedz
@ashmedai: a tak przy okazji - jakie są alternatywy?

Na Litwie mamy całkiem przesrane z polską telewizją. Zostało mi 10 dni u tego gościa i jakoś nie widzę wyjścia z doładowaniem (sprawdzone cztery różne karty z trzech krajów) :(
  • Odpowiedz
@wit2012: Kiedyś franqie ale się skończył, potem bestm3u ale mnie wysiudał na polecanych i nie wymieniał punktów XDD no i telee teraz. Przejrzyj tag, często pytają gdzie brać sygnał..
  • Odpowiedz
@tomtom92: mam ten sam problem, jak coś ogarniesz to daj znać ;) W panelu jest jeszcze druga opcja płacenia (nie piastrix) ale tam trzeba podać numer telefonu i jakoś nie jestem chętny na to ;)
  • Odpowiedz