Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 26 lat, od nieco ponad roku pracuje jako programista na stanowisku juniorskim (trochę ponad 6k na rękę), robota idzie mi całkiem nieźle, więc pewnie w przeciągu roku szykuje się jakaś podwyżka/zmiana pracy na lepiej płatną (celuję w 8/10k). Przez ten czas odkładałem miesięcznie ok. 4k (mieszkam z rodzicami) i uzbierałem jakieś 60k. Przymierzam się obecnie do kupna autka i chodzą mi po głowie dwie opcje: jakieś tanie BMW F30 za pięćdziesiąt parę tysięcy, albo ewentualnie jakaś ładna poliftowa E90 za około 30 tysięcy. Jak bardzo głupią opcją jest zakup tej F30 przy takich zarobkach? Może coś całkiem innego zrobić z tymi pieniędzmi? Nie ukrywam, że w przeciągu kilku następnych lat chciałbym kupić sobie mieszkanko w Warszawie.
#samochody #motoryzacja #bmw #e90 #f30 ♯programista15k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f174bf783e35d1fc753c097
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 26 lat, od nieco ponad roku pra...
źródło: comment_1595363497NHJa0nY3MUgxdCVcGtiYQf.jpg
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko zalezy od tego co chcesz brac. Sklanialbym sie do Fek juz, polecalbym ci serie 3 albo 5 najlepiej; automat musi byc nawet jak nigdy nie jezdziles bo bedziesz potem zalowac. No i wyposażenie dobre bierz, mocny silnik przynajmniej koło 200km i wypasik w środku. Jeżeli znajdziesz taka F10 albo F30 to jak najbardziej bierz
@unea: Leasing jest po to żeby odbliczać sobie podatek w postaci kosztów. OP nie prowadzi działalności a branie kredytu na auto w takiej sytuacji to według mnie głupota. Nie każdy musi się z tym zgadzać.