Wpis z mikrobloga

Po pierwsze to nie żadna ścieżka (ścieżki to masz w lesie, wydeptane) tylko DROGA DLA ROWERÓW. Po drugie "ROWERÓW" nie piesza, nie rolkowa, deskorolkowa, hulajnogowa etc.


@maciej-przemyslawski: I w tym jest problem.
Przepisy były pisane jak ludzie nie używali rolek, hulajnóg itd. itp.
Mamy inne realia i te ścieżki już dawno powinny zostać przemianowane, bo ciezko wymagać od np. rolkarza żeby jechał chodnikiem.
Po pierwsze to niebezpieczne dla niego (ze
  • Odpowiedz
@Kar1945 Polska to jednak gownokraj, tu gdzie mieszkam, poludnie UK jezdza na hulajnogach na pasach dla rowerow, drodze i ulicy i warunek jest jeden, zeby nie stwarzac zagrozenia. Polska? Mandat pacholku.
  • Odpowiedz
@Kar1945: godzinę temu przejeżdżałem pod mostem na Dąbiu na rowerze i tuż za przejściem też polowali na ludzi, którzy nie zsiadają xDDDD
  • Odpowiedz
@satba: @Acototakiego: @jadealboniejade: @less_is_more: macie wykopki. Wtedy mnie #!$%@?ście za to że napisałem że policja ma inne rzeczy niż dawanie mandatów za stanie 20 sekund na pasach. https://www.wykop.pl/link/5600379/#comment-79563237
Teraz pewnie znowu się jakimś wykopką nie podobało że hulajnogi jeżdża na drodze rowerowej. To pewnie też pochwalacie. Znowu policji nie ma tam gdzie jest potrzebna a siedzi tam gdzie szkodliwość jest znikoma.
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: Tam chyba obok jest nawet osobna kładka dla pieszych. Coś mi się kojarzy, że były tam kiedyś takie akcje właśnie wycelowane w spacerujących po drodze rowerowej, ale raczej mi się tylko przyśniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz