Wpis z mikrobloga

Stephanie Meyer napisała Zmierzch. L.A. James na podstawie Zmierzchu napisała Pięćdziesiąt twarzy Greya, a później Blanka Lipińska na podstawie tego Greya napisała 365 dni. To znaczy, nie wiem, czy na pewno tak było, nie mieszkam z panią Lipińską, ale tak to sobie wyobrażam. I oto powstała literacka stonoga, proszę państwa. Stosownym byłoby więc założyć, że każdy kolejny twór jest ekskrementem poprzedniego.

Wybierać między Pięćdziesięcioma twarzami Greya a 365 dniami to jak wybierać między zatwardzeniem a rozwolnieniem: ani jedno, ani drugie nie jest przyjemne i lepiej obu w życiu unikać. Jednak my, redaktorzy Leniwej Popkultury nie boimy się wkładać głowy tam, gdzie inni baliby się włożyć nogę. Dlatego dziś zapraszamy na ring dzieła ostatnich lat. Każemy im walczyć na śmierć i życie, by wybrać erotyk ostateczny. Wynik tego pojedynku? Myślę, że zaskoczy Was wszystkich.

Zapraszam! / @Gaya_Deguchi

Pojedynek w stylu BDSM. 365 dni vs Pięćdziesiąt twarzy Greya

#film #kino #leniwapopkultura #365dni #polskiekino #50twarzygreya #netflix
Pobierz szogu3 - Stephanie Meyer napisała Zmierzch. L.A. James na podstawie Zmierzchu napisał...
źródło: comment_1594923918xBffcVq0lkHVNQg1GvhDpY.jpg
  • 8
@szogu3: wybacz, ale az mi sie na widok tego nazwiska na wymioty zbiera wiedzac jakie paskudne rzeczy owa osoba wyprawiala.
Pamietaj, ze pozycjonowanie dziala bardzo dobrze wiec jakiekolwiek wymienianie jej z nazwiska idzie na jej korzysc.