Wpis z mikrobloga

Konsolowiec:

Gram na konsoli bo mi to wystarczy i jest wygodnie

#pcmasterrace:

Nie jest ci wygodnie. Masz #!$%@? tekstury i mało fpsów. Jak masz mniej niż 60 fps to grasz jak upośledzony.

Konsolowiec:

Ale mi jest wygonie i mi wystrczy 30fps

#pcmasterrace:

Nie jest ci wygodnie. Ja mam 8K i moge walić konia do stopek Lary Croft a ty nie

Konsolowiec:

Ok

#pcmasterrace

Kłóć się dalej ze mną. Muszę ci udowodnić, że nie da się grać wygodnie na kosolach


Tak to widzę, gdy pojawia się wątek konsol w gorących ( )

#gry #ps4 #xboxone
Pobierz Policjant997 - Konsolowiec: 
Gram na konsoli bo mi to wystarczy i jest wygodnie
#pcm...
źródło: comment_1594892232kzPtGi1AIdGmGTsQVYOuT3.jpg
  • 26
@Ofacet: O, to dziwne... Znajomy dev (nic wielkiego, ale nie indyki) mówił, że u nich super sie pisze pod xboxa... Architektura zbliżona do PC. Możliwe, że kwestie wydawnicze, ale tym się nie zajmuje.

Podobno właśnie pisanie pod PSa to niezłe wygibasy... Nic kurła nie działa jak powinno... Ale tak jak pisałem- sam gówno wiem, bazuje na tym co opowiadał...
@dyzmund
@lobeczek__
Jestem devem (albo czymś w tym stylu) ale nie siedzę ani w kodzie ani w silniku. Moja rola to taka fuzja pomiędzy QA Leadem/producentem/designerem.

Xboxa nienawidzę za to że A -> jest słabszy, więc często gierki które pójdą ci na lajcie w 60fpsach na base PS4 trzeba optymalizować na xbonie.

B -> z punktu widzenia testera, #!$%@? interfejs użytkownika. Jeżeli dajmy na to chcesz #!$%@?ć sejwy z profilu, musisz użyć
@Ofacet: Optymalizacja to rzeczywiście jakiś koszmar. Ale pewnie teraz będzie tak samo, tylko odwrotnie xDDDDD

Z devkitami chyba zawsze tak było, że działają jak #!$%@? chcą... kiedyś opowiadał, że aktualizacja (nie pamiętam dokładnie, to było za zeszłej generacjii) #!$%@?ła im prawie wszystko w kosmos xDDDDD Jakiś błąd czy zmiana w kodzie i backupy też wysypywało xDDDD Było ciepło w firmie na T...
@Ofacet: To był żart... Bo nikt nie lubi, jak masz niby milestone pokończone, a tu przychodzi info, że taki hui xDDDDD Nie bangla i co pan zrobisz? Ale jak pisałem, to gadał znajomy, ja sam praktycznie niewiele wiem, ot to co opowiada przy piwku. Ale muszę go podpytać o nowości w firmie... Bo nic się nie spucował o jednej fajnej gierce...
@dyzmund Ach tak, jedna fajna gierka xD
Miałem przyjemność pograć w kilka fajnych nowych gierek w swoim życiu przed premierą na jakichś tam devbuildach. Z tych czy innych przyczyn.
@Ofacet: No mnie jako osobie z zewnątrz nie wolno (,) ALE pewne zakulisowe rzeczy da się usłyszeć, nie tylko z jego firmy. Ludzie sie znają. No i parę fantów/koszulek dzięki niemu zdobyłem.
@Policjant997: 30 FPS to rak szczególnie w grach FPP, gdyby nie to w gry multiplatformowe grałbym na PS4 Pro.
Po cichu liczyłem że następna generacja pozwoli na wybór między 1080p@60Hz i 2160p@30 ale wygląda na to że nadal najlepszą opcją jest PC podpięty pod telewizor.
Ogólnie to konsolowcy są jak zwierzęta, gorzej, jak polacy