Wpis z mikrobloga

Dlaczego KO i Lewica zagłosowały przeciwko kandydaturze ks. Isakowicza-Zaleskiego do komisji antypedofilskiej? Bo ksiądz?! Czy ktoś tam w ogóle wie, jaki Isakowicz ma stosunek do pedofilii w kościele? Mianowice ma taki, że z nikim w tańcu, by się nie #!$%@?ł. Bezsensowna decyzja.

#polityka #neuropa #4konserwy #pedofilia #sejm
źródło: comment_1594831717Z0L4NDkjc789LlXT15ZtkK.jpg
  • 42
@Promilus: Człowiek bardzo stanowczy i jak najbardziej odpowiedni na stanowisko. Nie wiem dlaczego i oni głosowali na nie i czemu tyle osób z pisu było przeciw. On ma jakiś konflikt z pisowcami czy pisowcy chcą bronić swoich w sutannach?
@Morgano: No właśnie co do PiS-u to spodziewałem się, że będą przeciw, bo Isakowicz ostro krytykuje biskupów, którzy udawali, że nic nie widzą. Lewica powiedzmy wystraszyła się księdza. Ale KO? Idiotyczna decyzja.
@szurszur

Konfderacja tez nie popierała ludzi lewicy w jakichs tam komisjach

Na złość mamie, odmrożę sobie uszy xD

Isakowicz mocno politykuje i przypisać go najmocniej można do narodowców własnie. Dlatego nie potraktowano go jako bezstronnego eksperta.

No właśnie, że nie politykuje. Podaj przykład jego stronniczości w jego działalności xD

Piszesz lewicę PiS wybierze ma pewno bezstronnego xD
@szurszur

Od lat sie udziela w mediach i bardzo rzadko mówi o wierze.

O czym konkretnie, że twierdzisz, że jest traktowany jako bezstronny, w porównaniu z tymi, którzy zostali wybrani xD
O czym konkretnie, że twierdzisz, że jest traktowany jako bezstronny, w porównaniu z tymi, którzy zostali wybrani xD


@Volki: Nie wiem o co pytasz, bo ja nie pisałem, że jest traktowany jako bezstronny i w ogole go nie porównywałem do innych.
W ogóle pisz po polsku, bo nie wiadomo co co Ci chodzi.
Dlaczego każde zdanie kończysz xD?
@szurszur Piszesz głupoty i ja to wytykam xD Wij się dalej. Skoro coś zarzucasz, to uzasadnij konkretnie, bo to, co piszesz, kupy się nie trzyma, gdy wybierana jest polityk z Solidarnej Polski lub pełnomocnik ministra kultury i dziedzictwa narodowego do spraw uprawnień artysty zawodowego - od Glińskiego xD
@Volki: Niczego mi nie wytknałeś. Nie pisałem, że on jest bezstronny jak mi przypisąłes czyli manipulujesz próbujac mi coś wmówić, albo po prostu masz problem ze zrozumieniem.
A ile osób w Polsce zna tych innych wybranych? Isakowicz jest znanym politykierem jadacym nie raz po tych srodowiskach. Nic dziwnego, że nie chca go dalej promowąc, bo im bardziej bedzie znany tym bolesniej bedzie uwierało gdy bedzie znowu krytykował w mediach.
@muwieszeptem: myślisz, że to jest przypadek, że wszyscy bohaterowie filmu sekielskiego byli zarejestrowani jako TW?
komunistyczne zło przedostało się też do kościoła i to są fakty. Wszyscy Ci księża oraz ludzie którzy ich bronili powinni ponieść konsekwencje, ale teraz to nie takie łatwe, bo te sprawy są przedawnione.
@Promilus: Celowałbym w hierarchiczną strukturę kościoła i podległość zwykłych księży biskupom. To że jest on znany ze swoich poglądów nie blokuje możliwości wydawania poleceń przez jego zwierzchnika.
@Volki: lol Przebijasz nawet tego pisowskiego trola na e.
Isakiewicz jest powszechnie znany, od lat budował popularnosc i krytykuje te srodowiska dlatego nie chca dawac mu jeszcze wiecej popularnosci bo jeszcze sie wybije na trybuna ludowego a wtedy taj ego krytyka może być jeszcze mocniej szkodliwa.
Tamci sa mniej znani, wiec do zakceptowania. PiS wybrał politka, ale ze swojego srodoiwska - Isakowicz za czesto jeździł po pisie i to jest własnie
@szurszur Lewicowy troll wytyka innym bycie trollem xD

Przecież to ty bronisz PiS, pisząc " Isakowicz mocno politykuje i przypisać go najmocniej można do narodowców własnie. Dlatego nie potraktowano go jako bezstronnego eksperta". Chociaż wybrano posła, polityka Solidarnej Polski.

W jednym przypadku nie jest się bezstronnym, a w drugim już jest się bezstronnym xD Uzasadnienie na poziomie Terleckiego xD

Dalej nie napisałeś co konkretnie on takiego mówił.
@Volki: Ale pomijasz moje uzasadnienie gdzie wyjasniam Ci na palcach co i jak. Mam 3 raz pisąc to samo a i tak pominiesz?
To chyba oczywiste, że wybiora swoich politykierów a nie takiego który krytykuje aby go promowac na gwiazde komisji.

W jednym przypadku nie jest się bezstronnym, a w drugim już jest się bezstronnym xD Uzasadnienie na poziomie Terleckiego xD


@Volki: Niczego takie nie pisałem. Nie twierdizłem, że ci
@szurszur

Niczego takie nie pisałem. Nie twierdizłem, że ci kandydaci sa bezstronii a inni nie. Znowu manipulujesz.

Twierdziłeś, bo uzasadniałeś tym, że "politykowanie" będzie traktowane jako stronniczość, choć jednocześnie wybierany jest posłem. Ty w ogóle rozumiesz co piszesz?

na twitterze nie raz cisnął i po PiS i po KO i Leiwcy. Z jaskini wyszedłes?

Ale napisz konkretnie co miałoby wskazywać, że jest stronniczy xD
Twierdziłeś, bo uzasadniałeś tym, że "politykowanie" będzie traktowane jako stronniczość, choć jednocześnie wybierany jest posłem. Ty w ogóle rozumiesz co piszesz?


@Volki: Znowu manipulujesz tanc moje wypowiedzi. Przecięz od razu gdy pisałem o jego politykowaniu zaznaczyłem, że problemem jest tez jego przypisanie do innego srodowiska. Potem to szerzej wyjasniłem - problem to fakt, że politykuje krytykujac te środowiska.
Ciągle to pomijasz zarzucjajac mi, że pisałem tylko o politykowaniu, a innym tego