Wpis z mikrobloga

Pisałem wczoraj, że sobie założyłem na tinderze konto chada z Niemiec. No wiadomo, że jest łatwo, nic odkrywczego. Ale patrzcie jaka akcja. Używam tego fake gpsa do fałszywej lokalizacji i jakoś mi się to popsuło i laska zauważyła, że lokalizację #!$%@?ło ponad 4000 km od niej xD Ale wystarczyło naprawić i już uspokojona. Nie chciało mi się już z nią pisać zresztą. Laskę jednak tak mocno swędzi na widok überchada, że minęło 5 godzin i znowu pisze. Co odpisać? Wysyłam najwyżej plusowaną wiadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #blackpill #przegryw #badoo #logikarozowychpaskow
okrim - Pisałem wczoraj, że sobie założyłem na tinderze konto chada z Niemiec. No wia...

źródło: comment_1594827277n4sVbZfeB0TeUrtAQSNH9J.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@okrim: napisz prawdę, że masz na tyle wolnego czasu i nie umiesz go sobie zaaranżować, że tworzysz fejk konta w celu udowodnienia, że ludzie patrzą na wygląd.
  • Odpowiedz
@okrim: chociaż mogłaby sama zacząć temat jakiś. Nie wie gdzie zacząć.

W ogromnym skrócie.
Założyłeś konto z ładna buzia i dziwisz się, że więcej ładnych kobiet łapiesz? Jak nie będziesz miał nic ciekawego to usunie parę, albo pociągnie do spotkania.
Po co ją baitujesz?
  • Odpowiedz
@Olsea: Może dla Ciebie i dla Chada, z którym piszesz na tinderze. Do mnie (5/10) laska nigdy nie napisze sama z siebie po 5 godzinach. Już nie mówiąc o elaboratach, które mi wypisywała.

Założyłeś konto z ładna buzia i dziwisz się, że więcej ładnych kobiet łapiesz?


Nie dziwię się
  • Odpowiedz
@Olsea: Powiem tak, nie dziwię się że mam masę par, to już było wiele razy wałkowane na wykopie. Jednakże pierwszy raz bawię się w coś takiego osobiście i jestem trochę zaskoczony jak wielowymiarowo zmieniły się interakcję z różowymi. Po prostu z konta Chada czuję się jak Bóg, a dziewczyny jedzą mi z ręki.
  • Odpowiedz
@okrim: chłopie, te same obserwacje mam ja z wami, facetami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Razem ze znajomą założyliśmy na tinder i też mialam bardzo dużo chętnych, aczkolwiek w większości nie potrafili się wypowiedzieć zanadto, więc ich usuwalam.
Zero pasji, hobby, jedynie "gry" albo "memy". Czasem "spacery".
  • Odpowiedz
@okrim: Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do Biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
  • Odpowiedz
@Olsea: Nie widziałem Twoich rozmów więc nie oceniam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogę jedynie ocenić ze swojej perspektywy, że jako Chad rozmowa z kobietami jest bardzo przyjemna i kulturalna i po jednym dniu do wyboru mam ponad 50 par, także czuję się kompletnie wyluzowany xD Na swoim prawdziwym koncie to po tygodniu miałbym 10 par i zastanawiałbym sie co tu mądrego napisać księżniczkom, a w odpowiedzi
  • Odpowiedz
@Olsea: brawo za przelomowe odkrycie mowiace o tym ze kobieta ze 30kg nadwaga oraz zespolem downa ma 10000x wiecej polubien w jedna godzine niz chad Lachowski przez pol roku,dodatkowo nie zliczona ilosc spermiarzy i bialorycerzy piszacych i zabawiajacych ksiezniczke( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Olsea: nie jestem chory psychicznie(autyzm to nie choroba a zaburzenie nerologiczne i byc moze kolejny etap ewolucji homo sapiens).Chodzi mi o to ze NAWET kobieta z dodatkowym chromosomem zgarnie wieksza atencje niz najprzystojniejszy mezczyzna na ziemii!Co dopiero jakas przecietna locha 5/10( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani: 5/10 w zyciu nie zgarnie tyle. Zrób sobie konto takie i próbuj jak mi nie wierzysz. Ale prawdziwej 5/10, a nie tego co uznajecie wy za 5/10 (czyli obiektywnie patrząc kobiety 8/10 czy 7/10).
I kobiety, do cholery, nie są lochami! Jak możesz tak mówić. Nic dziwnego że nie znajdujesz sobie partnerki, skoro wycieka z ciebie niechęć do kobiet. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz