Wpis z mikrobloga

Pisałem wczoraj, że sobie założyłem na tinderze konto chada z Niemiec. No wiadomo, że jest łatwo, nic odkrywczego. Ale patrzcie jaka akcja. Używam tego fake gpsa do fałszywej lokalizacji i jakoś mi się to popsuło i laska zauważyła, że lokalizację #!$%@?ło ponad 4000 km od niej xD Ale wystarczyło naprawić i już uspokojona. Nie chciało mi się już z nią pisać zresztą. Laskę jednak tak mocno swędzi na widok überchada, że minęło 5 godzin i znowu pisze. Co odpisać? Wysyłam najwyżej plusowaną wiadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #blackpill #przegryw #badoo #logikarozowychpaskow
Pobierz okrim - Pisałem wczoraj, że sobie założyłem na tinderze konto chada z Niemiec. No wia...
źródło: comment_1594827277n4sVbZfeB0TeUrtAQSNH9J.jpg
  • 54
@Olsea: Nie widziałem Twoich rozmów więc nie oceniam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogę jedynie ocenić ze swojej perspektywy, że jako Chad rozmowa z kobietami jest bardzo przyjemna i kulturalna i po jednym dniu do wyboru mam ponad 50 par, także czuję się kompletnie wyluzowany xD Na swoim prawdziwym koncie to po tygodniu miałbym 10 par i zastanawiałbym sie co tu mądrego napisać księżniczkom, a w odpowiedzi otrzymałbym
@Johnnysinspolscyfani: 5/10 w zyciu nie zgarnie tyle. Zrób sobie konto takie i próbuj jak mi nie wierzysz. Ale prawdziwej 5/10, a nie tego co uznajecie wy za 5/10 (czyli obiektywnie patrząc kobiety 8/10 czy 7/10).
I kobiety, do cholery, nie są lochami! Jak możesz tak mówić. Nic dziwnego że nie znajdujesz sobie partnerki, skoro wycieka z ciebie niechęć do kobiet. ( ͡° ʖ̯ ͡°)