Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mam 28 lat i 175 cm wzrostu, obiektywnie oceniam się na 6/10. Na #tinder szukam kobiet w wieku 21-27. No i niestety wszystkie są bardzo wysokie, tzn. 170-180cm, młodsze pokolenie jest bardzo wyrośnięte. Mało która kobieta chce mieć mężczyznę równego wzrostu lub być wyższą w szpilkach.

Powoli godzę się z dożywotnią samotnością.
#blackpill #wzrost #samotnosc
  • 23
@Kresowiak: Mam ziomka co ma kompleks bycia niskim ~1.7 cm (dokladnie nie pamietam, cos kolo tego). Chlopak pracowity, wyrzeźbiony, b. ambitny, ma wysoki status spoleczny i przede wszystkim konsekwentny oraz jest optymistą.

Był w zwiazku nie raz, ale tylko raz ze swojej inicjatywy. Jak widać da sie, ale pierdziele - nie przez tindera. Otworz sie w realu na jakims spotkaniu, sprobuj sie zakumplować z jakas dawna znajomą. Moze wejdziesz w zwiazek
@Kresowiak: są wyrośnięte ale co z tego jak dominować możesz każdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie przejmuj się takimi pierdołami. dopóki lecą pary i chcą się spotykać to wywalone w to.
lepiej takie niż karakany po 155cm
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kresowiak: dzieje się tak z tego względu ze wiekszosc niższych lasek została już zajęta, te wysokie zostają bo ciężej znaleźć im partnera o odpowiednim wzroście, stąd wrażenie ze tak dużo ich jest :)
@piwnica-tym-czym-dla-rysia-ulica: jak się pozbyłeś mentalnej stulei?
@NoOneSpecial: doświadczenie mam. W związku byłem pół roku, z dziewczyną poznaną właśnie na Tinderze. Co to znaczy, że ze swojej inicjatywy? One go wyrywały?
@Herron: młodzi ludzie są bardzo wysocy, wystarczy się rozejrzeć po ulicy, dzieciaki z podstawówki mają po 180 cm
@sralpies: czas leci, a moje karty są już zgrane. Myślisz, że nie próbowałem wcześniej? Jestem niewidoczny, chociaż ubieram się schludnie,