Wpis z mikrobloga

Macie na myśli, że PiS się do tego czasu zmieni w partię wolnościową, a część ich polityków pójdzie siedzieć (tak jak życzy sobie Konfa) czy co konkretnie innego ma się wydarzyć żeby taka koalicja była ok, z punktu widzenia wyborcy Konfederacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@powaznyczlowiek: A ty umiesz in to czytanie ze zrozumieniem, napisał że w dłuższej perspektywie nie wyklucza niczego, jak podałem ci wyżej przykład
@powaznyczlowiek: ja przecież nie oceniam tego, czy to jest realne, ale przytaczam tutaj zdanie Bosaka z kiedyś, który mówił, że na to liczą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wiadomo, że PiS chętniej przekupił by część posłów, a znaczna część postulatów Konfederacji jest nierealna do spełnienia przez PiS.
@nietolerancja: a może czas zrozumieć, że Bosak i reszta narodowców już dziś chętnie by zbiła pione z PiSem - niby po co miałby dzisiaj w ogóle zakładać takie scenariusze (bo patrząc w ten sposób wszystko jest możliwe, nawet to, że Korwin stanie się wielkim fanem wysokich podatków xD) jeśli nie dla "ocieplenia relacji"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może czas zrozumieć czym stała się Konfederacja i przestać wypierać
a może czas zrozumieć, że Bosak i reszta narodowców już dziś chętnie by zbiła pione z PiSem - niby po co miałby dzisiaj w ogóle zakładać takie scenariusze (bo patrząc w ten sposób wszystko jest możliwe, nawet to, że Korwin stanie się wielkim fanem wysokich podatków xD) jeśli nie dla "ocieplenia relacji"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może czas zrozumieć czym stała się Konfederacja i przestać wypierać to co
@ZabkaOna: przecież Korwin od kiedy pamietam powtarzał, że nie ma szans na samodzielną większość i jego celem jest koalicja z tymi co akurat rządzą. Obecnie rządzi PiS i nie zapowiada się by to uległo zmianie. Szok, że kolejna partia Korwina wie, że nie wygra (kolejnych) wyborów?
@nith: za te kilka lat zanim będą wybory to o konfie już nikt nie będzie pamiętał, a PiS ich pewnie nie będzie potrzebował. Teraz mieli szansę ale #!$%@? i nara, moi znajomi się wszyscy obrazili na narodowców, bo głosowali na Dudę XD
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: rownież tego żałuje, przez wiele lat głosowałem "na ekonomie, bo światopogląd się nie liczy" ale przez ten mariaż zacząłem głosowac na mniejsze zło, bo na bruntatnych chłopaków, którzy uwielbiaja innym mówić jak maja życ, głosu nie oddam nigdy.
Pomyśleć, że takie #!$%@? intelektualne mają prawo głosu.


@KomentatorProwokator: zgadnij na kogo głosowali, ale skoro plują się o możliwą w dłuższej perspektywie koalicję z PiSem to wszyscy możemy się domyślić na kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°) i takie spierdoxy jątrzą, że ktoś ma niski iloraz inteligencji, ponieważ głosował na innego kandydata niż oni (ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZabkaOna: widać plotki o homoseksualizmie Krzysia mogą zawierać ziarnko prawdy. Skoro był posłem z LPR-u to musi pamiętać jak to jest być wyruchanym przez Kaczyńskiego. Widać fajnie było. :)
@nith: 2020 rok a ktoś kalkuluje jakieś układy z PiS xD Szczególnie Bosak, który już raz był w koalicji z nimi i doskonale powinien wiedzieć jak to się kończy.
Człowiek rozumny powinien za wszelką cenę doprowadzić do tego, aby PiS już nigdy więcej do władzy nie doszło a następnie ich przemaglować przez wszystkie możliwe komisje, sądy aż po trybunał stanu dla Dudy, inaczej nikt nie ma prawa mówić o budowaniu lepszego