Wpis z mikrobloga

@chigcht: Hołownia nie byłby prezydentem bo na pewno nie dostałby głosów od takich jak ja. Nie będę głosował na no name z tvnu tylko dlatego, że udaje rozsądnego. i takich jak ja byłoby sporo. frekwencja byłaby mniejsza o sporą częśc wyborców po.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chigcht: trochę masz rscje, siedziałem w komisji na pewnym zadupiu i kilkanaście grzybów które przybyło zagłosować rodzinami rzucało tekstami: "tylko nie na pedałów"
  • Odpowiedz
@niezebycos: Jak to dobrze, że Trzaskowski skoncentrował się na postulatach ekonomicznych. W swoich wypowiedziach podkreślał wartość wolnego rynku. Zawsze zaznaczał, że rozdawanie pieniędzy psuje ludzi.
Pan Rafał postanowił przyciągnąć Polaków także deklaracjami niepodległościowymi. Zapowiedział współpracę z Ukrainą i Białorusią, ale zaprzysiągł, że nie dopuści by kwitły kult bandery. Ważna była też dla niego poprawa skomunikowania z naszym południowym, słowackim partnerem i dalej Węgrami. Potrzebujemy większej ilości połączeń kolejowych, drogowych. Potrzeba
  • Odpowiedz
minęło 30 lat a wieś dalej boi się lgbt, to chyba nie świadczy dobrze


@niezebycos: A żeby tylko wieś. Ale lgbt boją się konfiarze czyli ~15-25 letnie kuce z miast xD A to już jest bardzo dziwne.
  • Odpowiedz
neuropa próbuje zwalić całą winę na konfę


@chigcht: część neuropy. ja tam do kuców nic nie mam. wiem, że na Dudę zagłosowali nie oni, a narodowi polscy idioci, którzy też są w konfederacji
  • Odpowiedz