Wpis z mikrobloga

@chigcht: PO nie miało lepszych kandydatów tak czy siak. Na Sikorskiego to #!$%@? wie czy Karakan nie trzyma jeszcze jakichś brudów z czasów pierwszych rządów PiSd. A innych twarzy nie widać. Wadim Tyszkiewicz? Nadawałby się, ale na wsi prędzej sobie gardła poderżną niż zagłosują na kogoś o imieniu Wadim. Grodzki jest załatwiony kopertami, a poza tym nie przyciągnąłby młodych bo brzmi jak dyrektor szkoły na rozpoczęciu roku.

Potrzebna była medialna twarz,
@niezebycos: @chigcht: Ludzie mają tak naprawdę mają gdzieś LGBT. Podstawowym kryterium jest pytanie, które sobie zadają przy urnie: "Czy żyje mi się lepiej niż pięć lat temu?". Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to dlaczego PO oczekuje od tych osób, że zagłosują przeciwnie do ich interesu? A może niech PO zamiast szukać dziury w całym zaoferuje im kuszącą alternatywę dla 500+? Bo póki co są kojarzeni z biedą, bezrobociem, 3 zł za
@midcoastt: Bo wykopki jako całość to motłoch ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie rozumieją, że na wschodzie nie chodzi o to by przekonać wyznawców PiSu, tylko tych, którzy głosują na PiS "bo wszyscy tak robią" albo "bo rodzina mówi, że tak trzeba".

Niektórym na wykopie się wydaje, że tam na wschodzie to sami paladyni Kaczyńskiego, którzy za niego krew przeleją xD

Ja za to jestem bardziej ciekaw
@chigcht: Generalnie dużo osób popierających Konfederację głosowało na Trzaskowskiego.
Troche mnie śmieszy to szczucie na Konfederację, bo w zasadzie patrząc na to co robił Trzaskowski wobec środowiska Narodowego to i tak dziwne, że tak dużo zwolenników Konfederacji go poparło.
Gość obrażał narodowców nazywając ich faszystami, postulował za zakazem Marszu Niepodległości, gdzie aby wkupić się później w łaski prawej strony, deklarował swoje uczestnictwo w nim w przyszłości.
Nie trzymał się swoich postulatów