Wpis z mikrobloga

@motyk: Na PiS w większości zagłosowali ludzie niewykształceni, ze wsi. To nie jest poniżanie tylko to są fakty. TVPiS - rządowa telewizja codziennie obraża i wyzywa ludzi, a mimo to Duda uzyskał tak wysoki wynik. Dlaczego? Ano, tak jak pisałem wcześniej, elektorat PiSu to w większości ludzie niewykształceni, dlatego nie skumają, że mają do czynienia z tak tępą propagandą.
@qwerzzz: Wysoki wynik ? Zagarnij telewizję państwową i uprawiaj w niej tak mocną propagandę ,że wierzyć się nie chcę. 500+ 300+ trzynastki czternastki przy starzejącym się społeczeństwie, ogólna propaganda sukcesu, katolickie społeczeństwo gdzie klecha podpowiada na kogo głosować. I Duda z tym wszystkim wygrywa stosunkiem 51/49. Racja, solidny mandat.
  • 19
@zarazaa Tutaj nie chodzi o to co mowia partie. Tylko o wyborców. Popatrz na wykop w ostatnich miesiącach. Turaj chodzi o to, ze wyborcy trzaskowskiego poczuli sie jak jakas elita, ktora moze sie pośmiać z innych bo maja inne poglądy albo mieszkają w mniejszym mięscie. A teraz inni śmieją sie z was. Ot cala rzeczywistość.
@qwerzzz: Ech jakos nie slyszalem aby w tvp mowili "jeb** PO.Za to we hasla ulicznych i mediach spolecznosciowych ta pseudoelita niby taka wyksztalcona co chwila juz od czaso pierwszej wygranej pisu skandowala "zabierz babci dowod", Przeprosccie i #!$%@?" a teraz "#!$%@? pis.
Sami sobie swiadectwo wystawiliscie i dlatego np ja nawet nie moglem glosowac przeciwko dudzie bo zwyczajnie na kandydata playformy znajac zwyczaje jej wyborcow sie brzydze.

Gdyby platforma i ten
  • 7
@Emnesti Nie dopięliśmy go ani razu w trakcie rządów po-PSL. Wiec luzik. Nie martw sie. Jak widac to nic strasznego. No chyba ze trzaskowki mial w plecaku przynieść troche kasy? Bo nie wiem co on moze miec wspolnego z budżetem. Aaaa przypomnialem sobie. Obiecał nie podnosić podatków i dac 200+ na kazdego bąbelka do emerytury. Chyba 40 mld to mialo kosztowac :)
@qwerzzz na PiS ludzie zagłosowali w większości, więc nic dziwnego, że i w tych grupach społecznych. Śmiesznym jest to, że piszesz niewykształceni - nikt, żadna sondażownia nie używa tego sformułowania. Bada się głosy wyborców Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM, ale uwaga. Nikt nie sprawdza czy je posiadasz, ani czy ono jest coś warte.