Wpis z mikrobloga

  • 139
Czekalem na ten poranek :) Trzask dup przegranych słychać wszedzie. Może kiedyś się nauczycie, ze wyborów nie wygrywa się pisząc wszedzie hasla aby kogos #!$%@?, obrazac innych, wywyższać siebie i swoje poglądy ponad inne. Pozdrawia wyborca PiS z Podkarpacia :) #wybory
  • 92
  • Odpowiedz
@Emnesti #!$%@? jak ja słyszę te tłumaczenie, ze to wina tvpis to się nie dziwie, ze czaskowski przegrał. Ta telewizja ma może oglądalność na poziomie 2 mln i jest gorsza od TVN o kilkadziesiąt procent, ale nie to wina TVPiS xD to jest ten rak w opozycji, ze wszyscy są winni tylko nie my, no bo my robimy wszystko dobrze, a to tamci szczuli i stał za tym wszystkim Kaczyński. Propagandę
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 1
@Mabjuso Szczerze ci powiem że w tych wyborach nie miałem swojego kandydata. Przekonało mnie to że pięć lat temu postanowiłem że nigdy w życiu już nie oddam głos na PO. Czekam na kandydata który nie będzie anty PiSem. Ktoś taki jak Bosak, merytoryczny ale bez takich radykalnych poglądów i radykałów którzy zanim stoją
  • Odpowiedz
@Herubin już za 5 lat kolejne AMA z Bosakiem. Już teraz zacznij zastanawiać się z ziomkami spod tęczowego tagu jakie kulturalne i nieprowokujące pytania będziecie zadawać. No i hehe "ruch ośmiu gwiazd".

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motyk: mogliście nam wybrać prezydenta ale to wy jesteście zaściankiem i biedotą z ściany wschodniej, a mi w Trójmieście i tak się powodzi lepiej
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@zeek Nie mieszkam w bloku więc nie wiem jak to jest mieć sąsiada nad soba. Mam własny sufit i własną podłogę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motyk: no pewnie, że masz bo ziemie budowlaną u Was za psi #!$%@? mozna kupić. Ale stawiam, że od rodziców dostałeś
  • Odpowiedz
@motyk: Przecież bosak ma bardzo radykalne poglądy. Jest prawicowcem i nie kryje się z konserwatywnym podejściem i sceptyzmem do unii. Dodatkowo jego partia nie napawa nadziejami wobec społeczności jak np homoseksualiści i prawa kobiet.

Duda to człowiek który łamie prawo, konstytucja jest mu obca, niweczy sądownictwo.

Trzaskowski jaki zły nie jest - to konstytucja, sądy i nasza opinia w świecie / byłoby to bezpieczne.
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@Mabjuso Zgadzam sie z Twoja opinia o Bosaku. Mimo wszystko podziwiam go za to, ze potrafi byc merytoryczny w dyskusji. Tematy światopoglądowe nie wpływają na moje decyzje, ale taka radykalizacja już tak.

Wydaje mi sie, ze potrzeba kogos kto bedzie spoza popisu ale Holownia i Biedroń to nie moja bajka.

Dla przeciętnego czlowieka prawo, UE, sądy i konstutucja nie ma znaczenia kiedy zastanawia się za co kupi dziecku buty. Dlatego też takimi hasłami nie da sie wygrac wyborów.
  • Odpowiedz
@motyk: Wszystko to co piszesz jest w jakimś stopniu racją, ale uważam, ze powinieneś się kierować dobrem swoim i dobrem Polski w większym rozumieniu niż nacjonalistycznym.
Mimo to, wybrałeś dude - który niweczy demokratyczny ustrój, konstytucję i sądownictwo. To nie są tematy światopoglądowe tylko kluczowe.
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@Mabjuso Wiesz, w moim przekonaniu ten wybór był wlasnie podyktowany dobrem naszego kraju.

Napewno różnimy się bardzo w swoich poglądach, ale szanuję Cie za to, że dyskutujesz o tym co jest dla Ciebie wazne i pokazujesz to jak Ty na to patrzysz.

Wiem, ze tak samo jak ja kierujesz się dobrej kraju i mieszkańców tylko inaczej to postrzegamy. Jestes napewno mądrym i inteligentnym czlowiekiem i szanuje Twoje przekonania.
  • Odpowiedz
Bardzo dobry, kolejny obraz, jak pogardliwe twory, często z manią wyższości, takie jak: @qwerzzz, @Ashans, @Emnesti, @Herubin, @Trap-Loser, @Entelechia, @Hatespinner i reszta ich popleczników, wpisują się w narrację szarego wyborcy PO. Bandyckich metod a'la Nitras, prób ośmieszania przy jednoczesnym wieszczeniu równości i akceptacji. Kiedy kandydatem była Kidawa - Błońska, mówiła o dialogu, poszanowaniu, to poparcie spadło do zera, kiedy
  • Odpowiedz