Wpis z mikrobloga

  • 139
Czekalem na ten poranek :) Trzask dup przegranych słychać wszedzie. Może kiedyś się nauczycie, ze wyborów nie wygrywa się pisząc wszedzie hasla aby kogos #!$%@?, obrazac innych, wywyższać siebie i swoje poglądy ponad inne. Pozdrawia wyborca PiS z Podkarpacia :) #wybory
  • 92
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 2
@MamZespolTouretta Juz to slyszalem w 2015. Giełda miala zejsc do 0 zl. Dolar po 7 zl. Oh wait... mamy 2020 :) po drugie nie oszczędza sie na emeryturę trzymajac sama walutę. Akcje (Polska, USA, Azja), nieruchomości. Nie martw sie o mnie. Dobrze mi sie wiedzie.

I nie mam w dupie reszty społeczeństwa. Po prostu nie wiem dlaczego trzaskowski i po maja byc gwarantem emerytur. Jeszcze w kampanii jego obietnice wyliczono na
  • Odpowiedz
Może kiedyś się nauczycie, ze wyborów nie wygrywa się pisząc wszedzie hasla aby kogos #!$%@?, obrazac innych, wywyższać siebie i swoje poglądy ponad inne.


@motyk: to co robiło w takim razie tvpis w głównym wydaniu wiadomości oraz na kanale tvpis info?
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 1
@Harven Jakbyś się trochę uczył w szkole to wiedziałbyś że Podlasie to nie to samo co Podkarpacie. Już biegnę do swojej roboty aby mnie Janusz czasem nie wyrzucił bo mam ósemkę dzieci na utrzymaniu a 500 + to trochę mało
  • Odpowiedz
Ja pierdziele xD a ja przez ostatnie miesiące widziałem tyle samo hejtu po stronie każdej partii, każdej. Czy PO, PiS czy Konfederacji, ludzi LGBT, patriotów. Jesteśmy przecież tylko ludźmi i wszędzie znajdą się osobistości czujące się lepiej niż inne. A też całokształt wyborów i zachowania ludzi sprowadzać do wykop.pl i z tego brać własne statystki zachowania ludzi na świecie?

Po tych kampaniach jestem szczerze w szoku i myślę, że nigdy nie będziemy
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@ZmutowanaFrytkownica Mam gdzieś co mówi PiS, co mówi PO, co mówi TVN i co mówi TVP. Liczy się to co mówią zwykli ludzie. A teraz zobacz sobie jak wyglądał Wykop przez ostatnie trzy miesiące.
  • Odpowiedz
@motyk: jakby Ci to powiedzieć. Nawet jeśli Dudeł wygrał to i tak słabo.
Mają monopol na pewne gazety, robią z telewizją publiczną co chcą, część księży przekonujących z ambony kościoła jest pod nimi, wykorzystali nawet alert RBC, ustawy w ramach kampanii wyborczej mogli zmieniać jak chcą i ledwo uciułali ponad 50%.

Przy takiej ilości nakładów i otoczenia obywateli to jest niski wynik.
  • Odpowiedz