Wpis z mikrobloga

  • 139
Czekalem na ten poranek :) Trzask dup przegranych słychać wszedzie. Może kiedyś się nauczycie, ze wyborów nie wygrywa się pisząc wszedzie hasla aby kogos #!$%@?, obrazac innych, wywyższać siebie i swoje poglądy ponad inne. Pozdrawia wyborca PiS z Podkarpacia :) #wybory
  • 92
  • Odpowiedz
@motyk: xD widziałeś ty kiedy materiał TVP? I on cię nie obraża nie? xDDDDD Przy tobie odczłowieczają innych ludzi i też cie to nie obraża. Ale #!$%@?ć p** od platformerskich i lewicowych troli cię już tak strasznie obraża...
  • Odpowiedz
@iAmTS: Nie oglądam tv bo jej nie mam. Co mnie obchodzą wojenki na górze między PO a PiS? Miedzy TVP a TVN? Dziwią mnie tylko te wojenki, które ludzie przenoszą i tak samo się nakręcają tutaj na dole. Wiesz ile PW dostałem, że jestem zwykłą k** i szmatą? Bawi mnie to.
  • Odpowiedz
@Entelechia, @Trap-Loser, i tak przeczytaliście. Wasza wspólna fascynacja kałem i fekaliami mówi o was wszystko. Mógłbym obrażać was dzień i noc, non-stop, na tyle sposobów, że na końcu sami byście się znienawidzili, ale w jakim celu? Ze spokojem będę przyglądał się jak życie samo was ustawi, kiedy wreszcie opadnie poziom testosteronu i po prostu wejdziecie w dorosłość i zaczniecie dostrzegać to, co teraz jest dla was niewidoczne.
  • Odpowiedz
reszta ich popleczników, wpisują się w narrację szarego wyborcy PO


@domsky: W jakąkolwiek wymyśloną narracje byś sobie nie wpisał ludzi z większym ilorazem inteligencji od siebie, do zawsze zostaniesz biedakiem, pisowcem, czyli najniższą warstwą społeczną w kraju.
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 1
@Hatespinner I właśnie do czasu aż nie przestaniecie używać takiego języka to nigdy nie wygracie. 6 przegranych wyborów i nadal żadnej refleksji
  • Odpowiedz
@domsky: sorry ale serio nie czytałem

Mógłbym obrażać was dzień i noc, non-stop, na tyle sposobów


Wiem, że mógłbyś XD polak robak nie ma nic lepszego do roboty przecież

A jeśli przez wejście w dorosłość rozumiesz #!$%@? od rana do wieczora za #!$%@? pieniądze to sorry, ale podjąłem w życiu kilka dobrych decyzji i ten rodzaj dorosłości raczej mnie ominie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
I właśnie do czasu aż nie przestaniecie używać takiego języka to nigdy nie wygracie.


@motyk: To nie komuna, nie musisz pisać liczbą mnogą do jednostek per 'towarzysze', chociaż wiem że dla pisowskiego odrzutu to trochę trudne do zrozumienia.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: OMG :) To teraz jest już zakaz używania liczby mnogiej? Akurat liczba mnoga została tutaj zasadnie użyta. Z tego co wiem, to nie startowałeś w wyborach, więc dlaczego mam pisać per "wygrasz". Używam liczby mnogiej, gdyż tyczy się to ciebie, takich jak ty i twoich bohaterów na wiejskiej.
Pisowski odrzut :) Jesteś chyba z tych, którzy naprawdę dziś mają kiepski dzień. Nie rusza mnie to zupełnie :)
  • Odpowiedz
To teraz jest już zakaz używania liczby mnogiej?


@motyk: Język polski wyraźnie określa kiedy używa się liczy mnogiej a kiedy nie, więc zamiast zgrywać pawiana mógłbyś się przyznać że miałeś problemy ze szkołą. To by wyjaśniało sympatyzowanie z partią dla nieuków.
A jeżeli szufladkujesz ludzi bez jakiejkolwiek wiedzy o nich, to tym bardziej pisowska propaganda trafiła do twojego dwucyfrowego IQ.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Człowieku coś jest nie tak z twoim logicznym myśleniem.

Wiesz, ze najpierw mnie szufladkujesz, a potem zarzucasz mi szufladkowanie? Jest określenie na tę chorobę psychiczną :)
  • Odpowiedz
Wiesz, ze najpierw mnie szufladkujesz, a potem zarzucasz mi szufladkowanie?


@motyk: Sam się zaszufladkowałeś dzbanie, jak się przyznałeś do wybierania partii dla debili. Ja tylko stwierdzam fakt.
  • Odpowiedz