Wpis z mikrobloga

ETH2.0 jest jednym z najgłośniejszych tematów tego roku. Nic dziwnego, ma to być w końcu nowa odsłona drugiej najpopularniejszej, po Bitcoinie, kryptowaluty. Niekwestionowanego lidera jeśli chodzi o platformy do budowania zdecentralizowanych aplikacji opartych o smart contracty. W sieci pojawiło się sporo artykułów i filmów na ten temat. Jednak cały czas brakuje kompleksowego omówienia tego tematu w języku polskim. Ten tekst ma za zadanie pokryć tę lukę i dostarczyć Ci pełnego zrozumienia tego tematu.

#ethereum #blockchain #kryptowaluty
  • 6
@richardmanson: Nie ma oficjalnego terminu, więc nie ma ryzyka nie wyrobienia się. Taktyczne złoto

Jak pokazuje historia rozwoju Ethereum, a w sumie to całościowo blokchainów, czy w ogóle IT, nie należy się za bardzo spodziewać rzeczy na czas.
ETH2.0


@kubetson: Teee, ale ETH 2.0 przecież nic nie usprawni, tylko będzie gorzej :D
Naprawę... To jest w was najlepsze. Nie ogarniacie, tylko na proste hasełko się łapiecie "na chłopski rozum" musi być lepsze. To nie tajemnica... Ale ok, wbijaj dzbanie. Pakuj się, ja nie zniechęcam.

IT'S SO EXCITING!!!!
@maniakbitcoin: #!$%@? z tym. Kiedyś chciałem włazić bo wiadomo było że będzie hype, ale tak spóźnione po tej całej bańce że nie ma sensu. A sama koncepcja? A na #!$%@? mi takie coś? No, lepszy ETH... #!$%@?ę. Kiedyś chciałem włazić na szybką pompę. Spieprzyli, za długo