Wpis z mikrobloga

"Największy hipokryta. Wróg lewactwa, który wybrał do emigracji jeden z najbardziej 'lewackich' krajów, Danię xD"


@Zapaczony: to historia trochę jak z tego mema, gdzie mieszkańcy krajów trzeciego świata przyjeżdzają do Europy, a następnie chcą w Europie wprowadzać prawa rodem z trzeciego świata. Tak polskie prawactwo jeździ tłumnie do na zlewaczały zachód i chce potem tam wprowadzać prawackie obyczaje ¯\_(ツ)_/¯
@Clint_Westwood:

Debilu, nie ja wybrałem tylko moi przodkowie.

Ale to się wynieś stąd, bo przynosisz wstyd innym Polakom. @Zapaczony: On jest pełnoletni. Siedzi w lewackim (k)raju i jedzie po lewakach. Ostatnio stękał o biednym polityku prawicowym, którego zaaresztowała policja na zlecenie lewaków, a konkretnie aktualnej premierowej. Tak się składa, że ja też mieszkam w Danii i znam temat. Ten "polityk" miewał ciekawe happeningi. Wpadał se na osiedle, gdzie mieszka więcej
@rebelyell To co napiszę raczej nie zyska poklasku na wykopie, który wpadł w jakąś przedwyborczą histerię, ale smutne jest to, że wiele osób życia publicznego, w tym polityków i dziennikarzy, nie widzi nic złego w powieleniu hasła "#!$%@?ć PiS". Żeby uprzedzić odpowiedzi "ale TVP" - tak, TVP to obrzydliwa tępa propaganda, która również nigdy nie powinna mieć miejsca.
@manekin: Ale ma. PiSowskie media ją zaczęły uprawiać jeszcze przed przejęciem TVP, a jak dotąd traktowanie ich nie jako partyjnych funkcjonariuszy, tylko jako dziennikarzy, którzy jedynie mają inne zdanie, które powinno się traktować z szacunkiem tylko służyło do normalizacji tego syfu, a nie jakiegokolwiek stonowania retoryki czy chamskiej propagandy.