Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu jestem na diecie i się zastanawiam czy wszystko idzie dobrze. 185cm/94kg/30 lat. Dziennie jem 2200-2300kcal. W pierwszym tygodniu schudłem 2 kg, dobiłem do 92 i teraz od 3 tygodni ani grama w dół. Jak to w ogóle możliwe? Spodziewałem się, że na takim deficycie będzie leciało jak szalone. Dziennie mam jakieś 230g białka, ćwiczę siłowo fbw i kardio 30min 3x w tygodniu. Żadnych cheat meali zadnego podjadania. Nie mam ani czasu ani ochoty dokładać kardio jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dieta
#chudnijzwykopem
#silownia
#mikrokoksy
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stolbilardowy: w pierwszym tygodniu zawsze leci najwięcej bo to głównie woda, polecam prócz ważenia się mierzyć miarką pas, ramiona oraz uda - to nie tak że nie chudniesz, może po prostu rosną mięśnie a jednocześnie spalasz tłuszcz i wychodzisz wagowo na zero
  • Odpowiedz
@vomalio: obwody co prawda trochę się poprawiły, zwłaszcza w okolicy pasa, ale zakładam, że to jakieś magiczne pozbycie się nadmiarów wody po odstawieniu soli. Bardzo mnie ciekawi jak na deficycie rzędu 7-10k tygodniowo moja waga stoi w miejscu.
  • Odpowiedz
Pierwszy raz w życiu jestem na diecie i się zastanawiam czy wszystko idzie dobrze. 185cm/94kg/30 lat. Dziennie jem 2200-2300kcal. W pierwszym tygodniu schudłem 2 kg, dobiłem do 92 i teraz od 3 tygodni ani grama w dół. Jak to w ogóle możliwe? Spodziewałem się, że na takim deficycie będzie leciało jak szalone. Dziennie mam jakieś 230g białka, ćwiczę siłowo fbw i kardio 30min 3x w tygodniu. Żadnych cheat meali zadnego podjadania. Nie
anonymous_derp - > Pierwszy raz w życiu jestem na diecie i się zastanawiam czy wszyst...

źródło: comment_1594300727y5XkffyBCbWDW6moXyFT7j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Stolbilardowy: Tak na pierwszy rzut oka wygląda na to że chyba wszystko raczej ok policzone, widocznie masz po prostu małe zapotrzebowanie. Mam podobnie jak Ty bo pracuję siedząc. Obciąłbym jeszcze z 200 kcal i sprawdziłbym co się będzie działo.
  • Odpowiedz
to jak wygląda dobre podejście do tematu? Obcinanie kcal stopniowo?


@Stolbilardowy: Uniwersalne rozwiązanie zasadniczo (jeszcze) nie istnieje. Próba obejścia podświadomej regulacji masy tłuszczowej poprzez "ucinanie kalorii" to masochizm - tylko mały odsetek ludzi jest w stanie tak żyć, jedząc głodowe porcje przez lata. Jest kilka rzeczy, które mógłbyś spróbować, których efektywność (i tolerowalność) jest mocno zależna od cech osobniczych:
- proporcja białka do nie-białka w diecie >30%,
- ograniczenie węglowodanów <20g,
- ograniczenie
  • Odpowiedz