Wpis z mikrobloga

@hekktik: Przecież w memie jest, że to podobno właściciel jakiejś tam firmy, a przy biznesie na co dzień masz styczność z wszelkiej maści manipulacją, tak więc nie wiem jak głupi musiałby być ten koleś, gdyby zadowolił się resztkami po chadzie, który teraz pracuje gdzieś na magazynie za 2800 xD Miałem okazję poznać kilku ludzi w tym przedziale wiekowym, którzy czegoś tam się dorobili (głównie IT) i jeśli mają partnerkę w swoim
@kulfon_sciekozyj: "przeciez" przeciez. myslisz ze nie ma takich idiotow przy kasie ktorzy slinia sie na jakikolwiek objaw "zainteresowania" ze strony kobiety? mega czesto facet albo dostaje #!$%@? gdy cos takiego widzi albo mysli #!$%@? zwyczajnie, czeste przypadki. a z koncowka sie zgadzam, tzn to generalizacja oczywiscie, tak samo jak i mem, ale sam bedac 3x nie patrze nawet na okolice 27-28, chociaz z 2 strony fajnie jak laska ma juz za
@hekktik: Mówię tylko to co widzę w swoim środowisku, gdzie zjawisko par: ustawiony życiowo mężczyzna + przestarzała zabawka chada to zjawisko marginalne. Jakiś Mirek programista, który jest trzydziestoletnim prawiczkiem, to jak najbardziej połasi się na swoją równolatkę, bo kobiety takie osobniki wyczuwają i widzą łatwy łup do zmanipulowania. Co do gówna w głowie pań <24 to się zgodzę, z tym, że tutaj chodzi głównie o młode ciało :D
@kulfon_sciekozyj: no ja np nie powiedzialbym ze to zjawisko marginalne bo beciakow jest w cholere w dzisiejszych czasach, a mentalny beciak niekoniecznie musi byc pracownikiem magazynu bo to stan umyslu, a nie zawsze portfela. przyklady akurat znam odwrotne, tzn laski blizej 30stki biora moze nie super biznesmenow ale ogarnietych dobrze zarabiacych gosci, ktorzy dalej mogliby ogarnac sobie te blizej 20 ale widocznie przez swoja beciakowosc biora te kolo 30stki pewnie tam