Wpis z mikrobloga

Siema chciałbym się do was zwrócić z prośbą o poradę lub sugestie dotyczącej treningów spalania kalori oraz jedzenia. Mam 17 lat i nie ukrywam że przez wirusa trochę mi się przytyło (10kg). Widać po mnie że przytyłem pojawiły mi się boczki oraz jestem pulchny na twarzy. Przed pandemią ćwiczyłem na siłowni ale nie liczyłem kalori bo i tak wyglądałem dobrze i mnie to nie interesowało, jadłem co chciałem lecz starałem się trzymać umiar. Podczas pandemi nie miałem kiedy spalać tych kalori oraz codziennie jadłem coś słodkiego ,wiec jak sami możecie się domyślić 4 miesiące nieustannego siedzenia oraz grania w #leagueoflegends przyczyniło się do przybrania na wadze. Wiec zwracam sie@z prośbą do was wyjaśni mi ktoś na czym polega to liczenie kalori ile powinienem ich jeść mając 181 cm wzrostu oraz co najlepiej ćwiczyć aby szybko zchudnąc i nabrać masy mięśniowej mi do głowy przychodzi basen ale może wy wpadniecie Na coś innego i mi przedstawicie. Oraz jak przestać jeść słodycze jak się zmobylizowac do zdrowego jedzenia.#silownia #mikrokoksy #sport #plywajzwykopem #plywanie #trening #jedzenie #przegryw #pomoc #pomocy #sugestia #porady
Prezespizzeri - Siema chciałbym się do was zwrócić z prośbą o poradę lub sugestie dot...

źródło: comment_1594062510y36pwt5gC3aLSnpNURPlg3.jpg

Pobierz
  • 4
@Prezespizzeri co tu jest do nie rozumienia? Wpisujesz wszystko co jesz i trzymasz się deficytu. A jeśli chodzi o ruch to to co sprawia ci przyjemność. A jeśli chcesz zrobić mięśnie przy jednoczesnej redukcji to ogarnij sobie jakiś fbw sakera chociażby, jedz dużo białka (1.5g-2g) na kilogram masy ciała i staraj się poprawnie wykonywać ćwiczenia i progresowac ciężarem