Wpis z mikrobloga

@FELIX90: przykre jest to, że jedyne co zrobiłeś to dałeś jej więcej atencji i tyle. Żadne konsekwencje nie zostaną przez nią poniesione a ja nawet nie zdziwiłbym się gdyby powtórzyła akcje dla większego rozgłosu. Witamy w erze social mediów.
@Wagram92: W szkołach powinni uczyć jak używać internetu by nie narobić sobie kłopotów. Niektórych rzeczy po prostu nie powinno się tam wrzucać. Bo grozi to problemami ze strony choćby takich społeczności jak wykop.pl które bardzo ochoczo linczują wszystkich, a już szczególnie jak można zlinczować w miarę atrakcyjna kobietę.

Sam mam zdjęcia z gołą dupą czy siurkiem jak miałem 2 lata. Ale te zdjęcia sobie siedzą schowane w szafie i nikomu obcemu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@timseszbons: co ona robi takiego strasznego? bo nie raz widziałem jak babcia szarpała wnuczkiem i nie wiem czy do płokułatuły nie zgłaszać


nie zesrajcie się wykopki

nie razu udowodniliście, że jesteście większymi patusami niż jakas karynka z neta, a się za jakąś autystyczną policję mysli uważacie.

@Arcyksienciuniu: ty się kuźwa dobrze czujesz???
@pawel_187 oczywiście że nie wrzuci na insta stories jak stosuje bez pośrednią przemoc w stronę dziecka, aż tak głupia(chyba) nie jest, jednak obecne materiały stanowią jakąś podstawę że bliżej przyjrzeć się sprawie a już napewno jej nie bagatelizować, nawet przy chronicznym traktowaniu tak jak na filmie chłopiec może mieć w przyszłości problemy ze sobą