Wpis z mikrobloga

Dawno nie czytałem takiego bólu tyłka, #niebieskiepaski jak śmiecie brać się za dwudziestolatki(przecież to jeszcze dzieci, pewnie jesteś pedofilem incelu XD) kiedy trzydziestoparolatki ciągle czekają na swojego księcia z bajki na białym koniu, wyskakały się już po bolcach i są gotowe w końcu się ustatkować, znaleźć kogoś poważnego bo nie chcą więcej przygód czyt. fwb, ons, http.
Do poczytania:
https://www.wykop.pl/wpis/50506853/dlaczego-facetom-zalezy-na-zainteresowaniu-ze-stro/
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tinder
Nighthuntero - Dawno nie czytałem takiego bólu tyłka, #niebieskiepaski jak śmiecie br...

źródło: comment_1593926909o3gsSzhbxFRlhc8oThpmy2.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atteint:

a jak ludzie łączą się w pary, a nie chcą mieć dzieci, to oszukują samych siebie i podświadomie liczą na wpadkę?


Nie, ale to, że łączą sie w pary, też jest podyktowane prostymi mechanizmami.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero:

jestem 33 latkiem singlem, dbam o siebie, nie jakies wysportowane cialo ale normalne do tego dobry ciuch i perfum.
mam duza rodzine i kuzynki 16-18 lat, pewnie same nie wiedza ile z ich kolezanek ktore przyprowadzaja juz wyruchalem :)
to niesamowite jak latwo sie pchaja na kutanga mimo takiej roznicy wieku :) i nie to nie jest "wstawaj zesrales sie" bo jest wiele gosci ktorzy wiedza o czym mowie
  • Odpowiedz
@janeeyrie: rozsądne osoby wiedzą, że są fani związków z rówieśnikami i są fani związków z maturzystami. Jeśli chcesz zabronić starszym spotykania się z 19 łatką to albo jesteś zamordysyką albo masz ból tyłka, że ta 19 latka może a ty nie
  • Odpowiedz
@bergamota:

Większość 30-latek odczuwała by lekki cringe na myśl o relacji z tak dużo starszym mężczyzną. Jak pokazują badania:

"Obserwacje Christian Rudder, właścicielki OKCupid" to nie są badania. Twoje obserwacje anegdotyczne również nie.
  • Odpowiedz
@janeeyrie:

Trzeba moim zdaniem być pozbawionym moralności psychopatą, jeśli jesteś z dużo młodszą dziewczyną (czy chłopakiem, nieistotne) i nie masz z tego powodu wyrzutów sumienia.

Srogie piguły, droga Koleżanko :)
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: w zasadzie to faktycznie.. dwudziestolatki to jeszcze dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak samo jak dwudziestopięciolatki czy trzydziestolatki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czasami odnoszę wrażenie że kobiety nigdy nie dorastają, wiecznie jakieś dziecinne, infantylne odpały, cytaty, zachowania i decyzje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kotniepies tak naprawde to wymagania 30-latek az tak bardzo sie nie roznia od wymagan 20-latek. Tylko ze 30-latki wymagaja poza wzrostem i przystojna twarza jeszcze duzych zarobkow, mieszkania wlasnosciowego i dobrego samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@programista1992: to bardziej wygląda jak szukania partnera biznesowego niż partnera na resztę życia, no ale co poradzić :p najgorsze są te które nie potrafią znaleźć normalnego chłopaka, trafiają na patusów, a potem przez pryzmat swoich idiotycznych wyborów szugladkują całą społeczność
  • Odpowiedz
@Kotniepies: a myslisz ze dlaczego kobiety mowia ze faceci to świnie i zalezy im tylko na jednym? ( ͡° ͜ʖ ͡°) one nie uwazaja mezczyzn <8/10 za ludzi wiec uderzaja tylko do Chadow a nastepnie gdy Chad wykorzysta i kopnie w 4 litery to pisza ze wszyscy mezczyzni to świnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kotniepies: otoz to, ja od dawna radze nieprzystojnym mirkom (czyli brzydkim i przecietnym) olac rynek matrymonialny i skupic sie na sobie - rozwoju zawodowym, sporcie, hobby, zyciu towarzyskim i w zaleznosci od moralnosci - chodzeniem do prostytutek
  • Odpowiedz
@programista1992: chodzenie do prostytutek raczej bym odradził, bo choroby weneryczne itp.
Już lepiej postarać się olać temat zupełnie. Pierwsze dwa lata będzie trudno, ale przy założeniu że życie trwać będzie do +/- 50lvl, im wcześniej tym lepiej
  • Odpowiedz