Wpis z mikrobloga

Ja jestem absolutnie zażenowany Trzaskowskim i tym jak się podlizuje Konfederacji - jeszcze trochę i przeholuje, a w konsekwencji zniechęci do siebie centrowy i lewicowy elektorat. A głosów Bosaków i tak miał nie będzie, zaś skaza na reputacji zostanie.

Od początku twierdziłem, że Duda będzie ich naturalnym wyborem. Teraz niby dają do zrozumienia, że jednak Trzaskowski...tylko jest jeden problem - to co najwyżej prywatna decyzja Bosaka i Winnickiego (głowy tego ugrupowania), którzy grają na swój zysk. A Bosak i Winnicki to nie jest elektorat Konfederacji i nie mają możliwości, aby wywrzeć wpływ na swój specyficzny elektorat - ludzie zagłosują sami, zgodnie z własnym rozumem.

I choćby nawet Winnicki dołączył do sztabu RT, albo postawił mu pomnik obok Dmowskiego, to narodowy elektorat i tak to oleje. Już widzę jak jakiś Bąkiewicz i osoby tego pokroju nagle głosują na Trzaskowskiego XD Jedna wielka ściema. Że też taki gość jak Trzaskowski w polityce od 30 lat daje się tak robić w konia.. To mnie naprawdę zadziwia. Może to i lepiej, że nie zostanie prezydentem, skoro tak miałaby wyglądać jego prezydentura jak końcówka kampanii...

#konfederacja #trzaskowski #4konserwy #bosak #korwin #narodowcy #polityka #wybory
  • 14
@GoddamnElectric Rozbraja mnie twardy lewicowy elektorat, który zamierza olać drugą turę, bo Trzasku jest przeciw adopcjom dla par jednopłciowych i puszcza oko do elektoratu czwartego kandydata z I tury. Poseł Konieczny z Razem mówił, że nie zamierza głosować na RT i dzisiaj jakiś facet z rady krajowej tej partii stwierdził, że pójdzie do II tury, ale na pewno nie zagłosuje na RT. Będą chłopcy z Razem mieli Budapeszt i Ankarę w Warszawie
@GoddamnElectric: @Artp00p2: @Gother: @Tajemniczy58: @RegularJohnny: W końcu jakaś ideowa lewica się na tym portalu znalazła a nie bezpłciowcy z #neuropa

Już napisałem wcześniej tu zacytuję:

@Phyrexia pisze: Co ma piec? Fakt iż Trzaskowski raczej wygra w 2 turze, a Konfederaci żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, w której coś znaczą bo ich garstka głosów może przeważyć szalę?


ODPOWIADAM: Widać podświadomie piecze. Mirabelko, jeśli Trzaskowski wygra, to Lewica będzie
@qluch: Jest dokładnie tak jak mówisz - nic dodać nic ująć ¯\_(ツ)_/¯ Wygrana Trzaskowskiego w żaden sposób nie sprzyja lewicy, a wizja ponownych wyborów w najbliższym okresie zwiastuje duży problem, na którym zyska tylko Konfederacja, PiS i PO - betonując scenę na długie lata...
Wygrana Trzaskowskiego sprzyja Lewicy


@RegularJohnny: wygrana Trzaskowskiego to koniec Lewicy ¯\(ツ)_/¯

Jest dokładnie tak jak mówisz - nic dodać nic ująć ¯_(ツ)
/¯ Wygrana Trzaskowskiego w żaden sposób nie sprzyja lewicy, a wizja ponownych wyborów w najbliższym okresie zwiastuje duży problem, na którym zyska tylko Konfederacja, PiS i PO - betonując scenę na długie lata...

@GoddamnElectric: a Lewica nic nie robi tylko potulnie czeka na to co Budka i