Wpis z mikrobloga

Założyłam tutaj konto z myślą, że jest to portal dla osób myślących i z dużą empatią, w końcu te wszystkie wspaniałe akcje was mirków #pomagamypaulinie #willakarpatia czy znalezienie zboczeńca Andrzeja R ze Świnoujścia, który dodawał spermę do jedzenia, a potem częstował nim kobiety. Ale to, co zobaczyłam po założeniu tu konta, zwaliło mnie z nóg. Wiadomości pełne mizogini, jeden z najpopularniejszych tagów to wieczne narzekanie, plucie na kobiety i rozpowszechnianie krzywdzących stereotypów o kobietach, grożenie i obrażanie mnie, bo wstawiłam swoje nogi. Mireczki i Mirabelki, nie możemy tego tak zostawić, musimy zwalczyć ten jad coraz bardziej szerzący się po tym pięknym portalu. Dlatego zakładam tag #kobietyjutra na którym będziemy zwalczać wykopową mizoginię. Na pierwszy post idzie parę mizoginistycznych komentarzy spod moich postów i paru innych dzielnych mirabelek jak @girlsjustwannahavefun i @dupa_karuzela. Mam nadzieję, że zrobimy #wykopefekt i mizoginia na tym portalu będzie już tylko zapomnianą historią.

Zachęcam do obserwowania tagu #kobietyjutra, a także na wejście na nasz #discord https://discord.gg/sHkwee

#mizoginia #rozowepaski #niebieskiepaski #neuropa #rozowyprzegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #afera
Quennana - Założyłam tutaj konto z myślą, że jest to portal dla osób myślących i z du...

źródło: comment_1593884106IULLfaJOOHTQ94d9MhJG6E.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dodatkowo tag #przegryw powinien być używany przez jak największą liczbę osób, to ogólny tag, nie jest zarezerwowany dla inceli, a zrobili z niego siedlisko nienawiści, do którego bronią dostępu.


@oszty: co to znaczy "to ogólny tag" i "do którego bronią dostępu"? Przecież możesz tam sobie napisać co chcesz, nie trzeba podawać hasła i akceptacji od moderacji

A to, że cię obrażą i zablokują to cóż, tak działają tagi ¯\_(ツ)_/¯
To tak jakby wchodzić na tag np. #konfederacja i
  • Odpowiedz
@niochland: piszac jako kobieta na tym tagu zaleje cie fala hejtu, bo kobieta nie może go używać wg nich, zrobili nawet jakies procesy w ktorych mszcza sie za uzywanie tego tagu albo walkę z mizoginia. Na żadnym innym tagu nie ma takiego hejtu.
  • Odpowiedz
@Quennana: słońce najlepsze co zrobisz to zignorujesz ludzi plujących jadem. Hejterzy kiszą się we własnych g... i nic nie zmienia ich myślenia (umysł zalany betonem). Zwróć uwagę jak kilku dało komentarze typu " my mamy gorzeej" . Ustaw myślenie, że nie jesteś obiektem nienawiści, nie jestes "p0lka" nie o tobie piszą i tyle.
  • Odpowiedz
@Esarmist: Powtórz to na tagach związanych z dietą, kulturystyką itd, gdzie się uświadczy nie tylko nogi facetów ;) Jeżeli wrzucenie zdjęcia nóg jest dla ciebie z automatu uprzedmiotowieniem, to ja naprawdę współczuje ci braku wzorców i c-------o życia rodzinnego, bo coś ewidentnie poszło nie tak.

@Quennana: O ile to nie bait, to przyznam, że śmiechłam. Nie ma ''aż tyle'' mizoginii, po prostu debile najgłośniej szczekają. Przecież to, co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Quennana: Musisz się uczulić na pewne grupy, ignorować ich i nie jest tak źle. Jeszcze nie miałem nigdy z nikim problemu, a kilku Mirków nawet poznałem w realu. Ostatnio wpadłem z nienacka do gościa bez zapowiedzi xD. Fajnie tu, nie zrażaj się przez jakąś tam patole i będzie lux ;) a walka z ludźmi niepotrzebnie ich dzieli
  • Odpowiedz
@Quennana: Nie bardzo jest w tym sens bo jedyna realna droga do czegoś takiego to shakowanie wykopu i usuwanie tym ludziom kont. Administracja ma w dupie ten portal i nic z tym nie zrobi. Na tym portalu jest masa nienawiści, zazwyczaj nieuzasadnionej, do wielu grup i administracja od lat jedynie czasem wspomaga, hejtujących a nie te grupy ¯_(ツ)_/¯. Jesteś kobietą? Nienawidzi cię pół portalu. Jesteś osobą lgbt? Nienawidzi cię pół
  • Odpowiedz
@Quennana byłoby super, trzymam kciuki. Ja po wielu latach na wykopie nie mam nadziei, ale czasami jak wszyscy myślą, że czegoś się nie da zrobić to przychodzi taka jedna co o tym nie wie i to robi. Powodzenia.
  • Odpowiedz