Wpis z mikrobloga

Założyłam tutaj konto z myślą, że jest to portal dla osób myślących i z dużą empatią, w końcu te wszystkie wspaniałe akcje was mirków #pomagamypaulinie #willakarpatia czy znalezienie zboczeńca Andrzeja R ze Świnoujścia, który dodawał spermę do jedzenia, a potem częstował nim kobiety. Ale to, co zobaczyłam po założeniu tu konta, zwaliło mnie z nóg. Wiadomości pełne mizogini, jeden z najpopularniejszych tagów to wieczne narzekanie, plucie na kobiety i rozpowszechnianie krzywdzących stereotypów o kobietach, grożenie i obrażanie mnie, bo wstawiłam swoje nogi. Mireczki i Mirabelki, nie możemy tego tak zostawić, musimy zwalczyć ten jad coraz bardziej szerzący się po tym pięknym portalu. Dlatego zakładam tag #kobietyjutra na którym będziemy zwalczać wykopową mizoginię. Na pierwszy post idzie parę mizoginistycznych komentarzy spod moich postów i paru innych dzielnych mirabelek jak @girlsjustwannahavefun i @dupa_karuzela. Mam nadzieję, że zrobimy #wykopefekt i mizoginia na tym portalu będzie już tylko zapomnianą historią.

Zachęcam do obserwowania tagu #kobietyjutra, a także na wejście na nasz #discord https://discord.gg/sHkwee

#mizoginia #rozowepaski #niebieskiepaski #neuropa #rozowyprzegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #afera
Quennana - Założyłam tutaj konto z myślą, że jest to portal dla osób myślących i z du...

źródło: comment_1593884106IULLfaJOOHTQ94d9MhJG6E.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
@Quennana: A odpierd@l ty się tepa dzido (chociaz podejzewam ze jestes spasionym trolem i anonek lvl 35 któremu odjeb@lo w piwnicy) od mizgonistycznych wykopków , to wolny kraj jak chca byc sobie incelami to niech beda i uj ci do tego. Ale w sumie bedzie gównoburza i bedzie sie na kim wyzyc, wiec plus.
  • Odpowiedz
Założyłam tutaj konto z myślą, że jest to portal dla osób myślących i z dużą empatią,


@Quennana: Nie, nie, nie dziewczynko. Instytucje o których myślisz do fundacje charytatywne, kościelne oraz zakony męskie i żeńskie. To jest portal dla dzieci (takich w sumie jak Ty) oraz dla osób mieszkających w internetach.

  • Odpowiedz
@Quennana: Dziewczyno, nie ma się co dziwić, tu są sami wykolejeńcy dla których nie ma ratunku. Mają zepsuty łeb i nie mają zamiaru go naprawiać bo to wymaga pracy - łatwiej jest im hejtować innych (zwłaszcza kobiety). Co byś za zdjęcie nie wstawiła to zawsze coś znajdą i się doczepią bo łatwiej im napisać o kimś niż spojrzeć na siebie :)
  • Odpowiedz
@Esarmist: Pokazanie nóg to uprzedmiotowienie się? Hahaha stulejo nieźle Ci mózg wyżarlo xDD
Wierzyć się nie chce, że takie łby mogę minąć na ulicy i nawet o tym nie wiedzieć.
A tak to przynajmniej można by splunąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Jarczenko: a nienawiść przecież oto się rozchodzi nie wszystkie kobiety to suki a mizogini obrażą każda i się dziwią ze jesteśmy nastawione wrogo chociaż odpowiadamy łagodnie na ataki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz