Wpis z mikrobloga

Założyłam tutaj konto z myślą, że jest to portal dla osób myślących i z dużą empatią, w końcu te wszystkie wspaniałe akcje was mirków #pomagamypaulinie #willakarpatia czy znalezienie zboczeńca Andrzeja R ze Świnoujścia, który dodawał spermę do jedzenia, a potem częstował nim kobiety. Ale to, co zobaczyłam po założeniu tu konta, zwaliło mnie z nóg. Wiadomości pełne mizogini, jeden z najpopularniejszych tagów to wieczne narzekanie, plucie na kobiety i rozpowszechnianie krzywdzących stereotypów o kobietach, grożenie i obrażanie mnie, bo wstawiłam swoje nogi. Mireczki i Mirabelki, nie możemy tego tak zostawić, musimy zwalczyć ten jad coraz bardziej szerzący się po tym pięknym portalu. Dlatego zakładam tag #kobietyjutra na którym będziemy zwalczać wykopową mizoginię. Na pierwszy post idzie parę mizoginistycznych komentarzy spod moich postów i paru innych dzielnych mirabelek jak @girlsjustwannahavefun i @dupa_karuzela. Mam nadzieję, że zrobimy #wykopefekt i mizoginia na tym portalu będzie już tylko zapomnianą historią.

Zachęcam do obserwowania tagu #kobietyjutra, a także na wejście na nasz #discord https://discord.gg/sHkwee

#mizoginia #rozowepaski #niebieskiepaski #neuropa #rozowyprzegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #afera
Quennana - Założyłam tutaj konto z myślą, że jest to portal dla osób myślących i z du...

źródło: comment_1593884106IULLfaJOOHTQ94d9MhJG6E.jpg

Pobierz
  • 156