Wpis z mikrobloga

Założyłam tutaj konto z myślą, że jest to portal dla osób myślących i z dużą empatią, w końcu te wszystkie wspaniałe akcje was mirków #pomagamypaulinie #willakarpatia czy znalezienie zboczeńca Andrzeja R ze Świnoujścia, który dodawał spermę do jedzenia, a potem częstował nim kobiety. Ale to, co zobaczyłam po założeniu tu konta, zwaliło mnie z nóg. Wiadomości pełne mizogini, jeden z najpopularniejszych tagów to wieczne narzekanie, plucie na kobiety i rozpowszechnianie krzywdzących stereotypów o kobietach, grożenie i obrażanie mnie, bo wstawiłam swoje nogi. Mireczki i Mirabelki, nie możemy tego tak zostawić, musimy zwalczyć ten jad coraz bardziej szerzący się po tym pięknym portalu. Dlatego zakładam tag #kobietyjutra na którym będziemy zwalczać wykopową mizoginię. Na pierwszy post idzie parę mizoginistycznych komentarzy spod moich postów i paru innych dzielnych mirabelek jak @girlsjustwannahavefun i @dupa_karuzela. Mam nadzieję, że zrobimy #wykopefekt i mizoginia na tym portalu będzie już tylko zapomnianą historią.

Zachęcam do obserwowania tagu #kobietyjutra, a także na wejście na nasz #discord https://discord.gg/sHkwee

#mizoginia #rozowepaski #niebieskiepaski #neuropa #rozowyprzegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #afera
Quennana - Założyłam tutaj konto z myślą, że jest to portal dla osób myślących i z du...

źródło: comment_1593884106IULLfaJOOHTQ94d9MhJG6E.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
@L3gion

cale zycie mnie obrazaja wyzywaja, podtapiaja w kiblu.


@Xreak: Nie tylko was przegrywów tak traktują/traktowali ale tylko wy przegrywy zaczynacie łączyć fakty i wychodzi wam "wina kobiet" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O czym ty #!$%@?? Jakiś marny troll i się podniecasz. Idź być białorycerzem gdzie indziej bo zamiast Pauliny będzie Andrzej.
  • Odpowiedz
@Quennana: mnie? mnie twoje życie seksualne #!$%@?. oraz ja jebię je. a teraz do książek i z dala od internetu, bo dość już tutaj nam ignorantów i reszty ferajny. pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Quennana gówno zawsze będzie gównem, jakich perfum nie użyjesz. Debili i debilne tagi na czarno listę, a poza tym jest tu wiele spoko, ciekawych ludzi. Stopami się nie przejmuj, pewnie nie spełnieni fetyszyści, możesz podesłać do oceny.
  • Odpowiedz
@Quennana: No to witamy w internecie. Wykop to jeden z ostatnich polskich portali gdzie nie używa się imienia i nazwiska, dzięki temu każdy piszę to co myśli bo sądzi że jest anonimowy. Oczywiście to może przerażać ale tak właśnie wyglądają prawdziwe przemyślenia internautów tak wygląda prawdziwy internet. (No kurna czuje się jak morfeusz który tłumaczy Neo czym jest matrix)
  • Odpowiedz
@Quennana sam pomysł tworzenia osobnego tagu uważam za nietrafiony bo o dziwo debili nie pokona się ich własną bronią, a tylko będą się bardziej nakręcać i tym samym udowadniać sobie, że kobiety ich nienawidzą i ich przegrywowe i blackpillowe analizy mają sens.
  • Odpowiedz
@Quennana: czyli taki ruch feministyczny na wypoku.ru?

Nie no oryginalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przykra sprawa, gdy zwykła prośba o wzajwmny szacunek jest z dupy wiązana z jakimiś ruchami.
  • Odpowiedz
@Quennana: trzeba zgłaszać wpisy jako szerzenie nienawiści i zgłaszać poszczególne osoby. Dodatkowo tag #przegryw powinien być używany przez jak największą liczbę osób, to ogólny tag, nie jest zarezerwowany dla inceli, a zrobili z niego siedlisko nienawiści, do którego bronią dostępu.
  • Odpowiedz