Wpis z mikrobloga

Chcę zacząć karierę w zarządzaniu projektami. Nie posiadam doświadczenia korporacyjnego, więc nigdy nie używałem profesjonalnie żadnego korpo-software, ale jestem dość biegły w komputerach i powszechnie używane programy zwykle są dla mnie dość łatwe do nauczenia.
Jakie popularne programy, których (przynajmniej podstawy) ogarnę sam z tutoriali w max 1 dzień dobrze jest wpisać w CV, aby zwiększyć swoją atrakcyjność?
#projectmanager #zarzadzanie #zarzadzanieprojektami #korposwiat #korpo #pracbaza #praca #pracait
  • 21
@piotrek39: Zrób najpierw ścieżkę certyfikacyjną Prince2, przyda się też MBA, najpewniej studia na SGH też nie zaszkodzą, warto rozważyć doktorat. Chyba że coś chcesz w januszeksie robić, to nie.
@piotrek39: żeby zarządzać projektami, zakładając, że celujesz w coś na pograniczu IT i consultingu, dobrze jest najpierw w takich projektach brać udział. Na Twoim miejscu próbowałbym załapać się gdzieś jako taki BA/konsultant i później już z górki, jeżeli tylko chcesz się pchać w ścieżkę PMa
@piotrek39: wiadomo że nie, ale nikt chyba na poważnie nie bierze znajomości programów których nie używałeś zawodowo. Fajnie jak będziesz znał podstawy Jiry, MS Projects ale w każdym z tych przypadków lizniesz podstawy, a jak zaczniesz tego używać zawodowo to odkryjesz jak mało się dowiedziałeś przez te parę h