Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 593
#polityka #bekazpisu #bekazpo
Przepiękny jest ten kraj, gdzie politycy przegłosowali że będziemy musieli się składać innym ma wakacje.
To jest dno i pięć metrów mułu co PiS zrobiła z polityką. Jak się przyjzycie to można zobaczyć że wszyscy głosowali za. Nawet opozycja. Teraz będą wszyscy jednogłośnie głosowali za 500+, za 18 emerytą, a niedługo i za menelove plus. Jeśli nie rozdasz pieniędzy to obecnie w polityce nie istniejesz. Polacy homo sovieticus.
Pobierz rutkins - #polityka #bekazpisu #bekazpo 
Przepiękny jest ten kraj, gdzie politycy prz...
źródło: comment_1593709135CVyyjDdVZ9FmFXVPM4bF1n.jpg
  • 39
@rutkins a to nie jest przypadkiem zagrywka żeby zrzucić na PiS że nie traktują wszystkich dzieci po równo i skoro jest tak dobrze to czemu nie chcą dać każdemu? Przecież to świetny materiał dla takiego faktu czy super expressu.
Przepiękny jest ten kraj, gdzie politycy przegłosowali że będziemy musieli się składać innym ma wakacje.


@rutkins: Najgorsze jest to, że przez #!$%@? społeczeństwo opozycja jest w tej chwili brana na zakładnika i nawet nie może się temu sprzeciwić choćby symbolicznie, bo zbydlęcona swołocz się zesra że im ktoś nie chce dać za darmo - więc PiS lepszy bo daje. Jakby tylko spróbowali zagłosować przeciwko, to w TVP by to #!$%@? przez
Wtedy kierowaliby zie dobrem POLSKI a nie partii


@Xtreme2007: No i tutaj wychodzi właśnie wasza krótkowzroczność, unoszenie się jakimś honorem na poziomie dzieci z piaskownicy i husarskie skrzydełka.

Mogliby. I po co? Wygraliby? Nie, Sejm by to przegłosował i tak, prezydent by to podpisał i tak. Czyli daliby tylko TVP broń do ręki żeby w nich #!$%@?ć przed samymi wyborami, że nie chcą dać biednym dzieciom na wakacje tylko wziąć dla
@rutkins: i jak żyć w kraju, w którym jestem nikim? #!$%@? w pracy jak wół, żeby jakoś żyć a z każdej możliwej strony jestem dymany ( ͡° ʖ̯ ͡°) mi się oczywiście nic nie należy, bo nie jestem targetem wyborczym PiS, nie mam dzieci a do emerytury daleko... Ja mam tylko płacić podatki, daniny, akcyzy - zupełnie jak niewolnik, i jeszcze cieszyć się jaki to w Polsce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rutkins: dlatego tym jojczeniem o obowiązku chodzenia na wybory można se dupę wytrzeć... To nie ma absolutnie żadnego znaczenia kto tam siedzi w Belwederze, czy przy Wiejskiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rutkins: Pis otworzył puszkę pandory i to im zawdzięczamy to co się #!$%@?. PO odważnie podniosło wiek emerytalny, ale polak woli jeść gruz niż pracować.
Mogliby. I po co? Wygraliby? Nie, Sejm by to przegłosował i tak, prezydent by to podpisał i tak.


@Khaine: Ustawa by przeszła, ale nie byłoby powodu by pluć na nich za rozdawnictwo.
Ustawa by przeszła, ale nie byłoby powodu by pluć na nich za rozdawnictwo.


@void1984: Za to byłby powód aby absolutnie wszystkie PiSowskie media pluły na nich przez następne pół roku, bo nie chcieli dzieciom dać. I żeby przekonać te kilka % przygłupów (podejrzewam że maksymalnie 2-3% ludzi, bo większość elektoratu wolnościowego pewnie jednak rozumie czemu KO jest w tej chwili zakładnikiem PiSu w kwestii głosowania za socjalem) którzy nie są w
Za to byłby powód aby absolutnie wszystkie PiSowskie media pluły na nich przez następne pół roku, bo nie chcieli dzieciom dać.


@Khaine: Praawda. Ciężko jednak stracić poparcie PiSowcóc, którzy i tak na nich nie głosują. Stracą jednak poparcie tych którzy uważają że KO może obronić Polskę przed losem Wenezueli.

To lepiej przesrać sobie u tych 2% czy u kilkunastu i przekreślić sobie kompletnie szansę na cokolwiek?

Tych kilkunastu i tak głosuje
Praawda. Ciężko jednak stracić poparcie PiSowcóc, którzy i tak na nich nie głosują. Stracą jednak poparcie tych którzy uważają że KO może obronić Polskę przed losem Wenezueli.


@void1984: Tak, ale z kalkulacji raczej jasno wychodzi że elektoratu socjalnego jest dużo więcej niż antysocjalnego, więc matematycznie lepiej #!$%@?ć tych drugich skoro fizycznie to nic nie zmienia i tak.

Tych kilkunastu i tak głosuje na PiS, a mogą stracić jeszcze te 2% co
@Khaine: Rozumiem to co piszesz, jak więc KO, czy Bosak głosujący za 13 emeryturą "strategicznie", maja się odróżnić od PiSu? Stać się PiSem-bis? Po co ludzie mają głosować na klon, skoro mają oryginał?