Wpis z mikrobloga

Fakty sa takie, ze 12.07 Prezydentem zostanie wybrany Duda.

I to wlasnie z takiego powodu jaki widzimy na filmie. Stare, przekupione baby i reszta przekupionego spoleczenstwa jest w 200% zmotywowana, zeby #!$%@? na wybory i wybrac nawet wiadro byleby karakan nadal sypal pieniazki.

Zaraz ktos sie obudzi i powie, to wlasnie przez takich jak ty pisowcy maja tak duze poparcie, bo nie szanujecie ludzi. #!$%@? tam. Ci ludzie sami sie nie szanuja. Jakos w 2007 r. byla jeszcze wieksza beka o moherach i PO, ktore te beke wprost toczyla wygrala wybory, majac #!$%@? w jakakolwiek retoryka godnosciowa. Trzeba spojrzec prawdzie w oczy. Elektorat, ktory jest zmotywowany, zeby zaglosowac za popychlem karakana ma w dupie jakakolwiek godnosc. Oni na kazdym kroku mowia 'kto tyle dal', 'pieniazki dali', gdzie Wy tam slyszecie slowo godnosc albo cokolwiek wskazujacego na to, ze ci ludzie maja na mysli przywracanie godnosci, z ktorej 'elita' ich odziera. Ci ludzie to zwykli nieudacznicy zyciowi, ktorzy do perfekcji opanowali slowo 'dej' 'dla mnie sie nalezy', ktorym nic nie przeszkadza byleby dostali pieniazki, nawet za cene zrobienia z siebie idioty w telewizji, zeby wesprzec wladze, bo tyle przeca dajo.

Zapewne po tych wyborach karakan i spolka do konca pogrzebia nasze demokratyczne panstwo prawo.
Nastepne wybory za trzy lata. Maja na oko poltora roku, zeby znacjonalizowac media, wprowadzic nowe , wzmocnic sluzby stosujace przymus bezposredni, wprowadzic samorzad dziennikarski, jeszcze bardziej upolitycznic sądy, na koncu scentralizowac i nadzorowac instytucje przeprowadzajaca wybory. Wtedy karakanowi nie beda potrzebni juz ci roszczeniowi glupki, ktorzy przez kryzys dostana mocno po dupie albo i nawet zostana im odebrane te socjale, nie wprost, ale chociazby przez inflacje. A wtedy bede sie smial najbardziej, bo wakacje sie skoncza i Kaczynski potraktuje ich jak zwierzeta, ktore dostaly przysmak w postaci trzynastek i innych socjali, a jak juz nie beda potrzebne ich glosy to dostana pala policyjna przez leb. I wiecie co? Wtedy czesc z nich sobie odpusci, nie dlatego, ze poczuja sie spelnieni w swojej godnosci, tylko dlatego, ze oddzialuja na instynktach jak zwierzeta i schowaja sie do nory, liczac, ze karakan znowu cos sypnie jak beda grzeczni albo chociaz nie bedzie bil. #polityka #niepopularnaopinia #wybory
niezdiagnozowany - Fakty sa takie, ze 12.07 Prezydentem zostanie wybrany Duda.

I t...
  • 40
@niezdiagnozowany Ja bym na to inaczej spojrzał. Akurat emeryci szczególnie tacy którzy nie są już w stanie pracować są w dość kiepskiej sytuacji finansowej bo o ile pracownicy dostają podwyżki to waloryzacja emerytur nie była w takim tempie. Masz pretensje do ludzi że głosują na kogoś kto realnie z zaznaczeniem na realnie poprawił ich standard życia? Mają się wykazać altruizmem i głosować dla dobra narodu na opozycję? Nie zastanawiasz się dlaczego na
@lukrecjowy_jez: ale ja w moim wpisie nic takiego nie kwestionuje, po prostu bawi mnie bardzo proba racjonalizacji tej poteznej inteligencji i wyksztalconej elity, ze ci ludzie glosuja za pis, ze wzgledu na jakies poczucie godnosci.

Wystarczy sobie wlaczyc tvp, zeby zobaczyc ze tam trzynastka i inne pato plusy sa odmieniane przez wszystkie przypadki, a nic nie mao zadnej godnosci.
Akurat emeryci szczególnie tacy którzy nie są już w stanie pracować są w dość kiepskiej sytuacji finansowej bo o ile pracownicy dostają podwyżki to waloryzacja emerytur nie była w takim tempie. Masz pretensje do ludzi że głosują na kogoś kto realnie z zaznaczeniem na realnie poprawił ich standard życia?


@lukrecjowy_jez: Tak, mam taką pretensję, bo de facto ci ludzie żyją teraz tylko i wyłącznie z naszych składek - ich składki odprowadzane
@niezdiagnozowany: a ja bym tam chcial zeby dudel zostal kolejna kadencje. Tak to bdzie znowu to samo co bylo kilka lat temu.za po. Teraz jest jedyna szansa, ze pis jebnie w najblizszych czasach. Jako ze I tak wyborcy pis I po sie nie lubia, to moze.byc.jedyny czas by skreslic jedna z tych partii na zaqsze I dac mlodemu pokoleniu rzadzic. Myslicie ze dalej znajda sie.pieniazki na rozdalnictwo? Licze na to, ze