Wpis z mikrobloga

Dyskusja ze znajomym PiSowcem, którego chciałem przekonać do niegłosowania na Dudę. Pierwszy jego argument:
Trzaskowski zablokuje sejm, obstrukcja.
Tłumaczę, że Trzaskowski nie będzie podpisywał wszystkiego jak leci, że sejm będzie musiał, albo układać się z prezydentem, albo szukać poparcia 3/5 posłów, ustawy będą bardziej kompromisowe. Nie będą pisane na kolanie i przepychane w ciągu jednej nocy. Podniesie się jakość tworzonego prawa. Poza tym wszystko drożeje, a on nic z tego nie ma, bo ani nie jest emerytem, ani dzieci nie ma, a podatków i danin coraz więcej.
Chyba dotarło, albo nie miał argumentów, więc skwitował, że pedał nie będzie jego prezydentem.
No to tłumaczę, że Trzaskowski ma żonę i dzieci i wcale pedałem nie jest, poza tym co go interesuje co kto w łóżku robi.
- Ale wygląda jak pedał. Pedał nie będzie moim prezydentem.

No i na tym ta dyskusja się zakończyła. Zapętlił się.

#wybory #wyboryprezydenckie2020 #bekazpisu #polityka
  • 74
@dr3vil: Namówiłem starego na głosowanie na bosaka ale na trzaskowskiego już nie dam rady ten sam beton co twój kolega ale za Pelo, ośmiorniczki, pracy nie było(chodz nie szukał xD) czaskowski będzie blokował inwestycje, czaskowski cofnie nas o 5 lat itd xD na nic argumenty aaa i na ostro soros ale jak ktoś ogląda TVP to ma tak zbetonowany łeb od tego ze to nie przejdzie