Wpis z mikrobloga

  • 9
Bardzo brakuje mi tych czasów dzieciństwa, gdy jako małolat myślałem że stosunki międzyludzkie są takie bardzo prosto ułożone. Że żeby zdobyć #rozowypasek wystarczy do niej zagadać i już jest twoja. Wiele nieprzespanych nocy, terapii, zazytych lekarstw i blackpill uświadomiło mnie ze jest zupełnie inaczej. Zastanawiam się poważnie nad operacja żuchwy, mam cofnieta ale gdy dolny łuk zębowy wezmę nad górny tzn. Wysunę szczęke bardzo mocno wygląda to w miarę normalnie. Tyle że po czasie robi się ból twarzy i całej żuchwy. Czy miał ktoś operacje wysuwania żuchwy i jak wpłynęło to na Wasze odbieranie wizerunku przez ludzi postronnych. Nie mam żadnej pracy ani znajomych, więc czy taki zabieg jest refundowany na NFZ? Tutaj mój picrell do oceny czy po wysuwaniu szczęki źle to wygląda.?
#incel #stulejacontent #blackpill #redpill #przegryw #chad #logikarozowychpaskow #pokazmorde #bluepill ##!$%@?
Agret - Bardzo brakuje mi tych czasów dzieciństwa, gdy jako małolat myślałem że stosu...

źródło: comment_1593437066ly8wZQnF8RWhKzbtqDEWog.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic: no jeśli dam ci przykład mojego znajomego to do ciebie nie przemówi bo go nie znasz i nie będziesz miał możliwości poznać jego biografii. kinski został gwiazdorem bo był jaki był i wyglądał jak wyglądał. gdyby był kimś innym to zapewne jego życie seksualne by wyglądało podobnie, tyle że dmuchałby więcej facetów bo pewnie by skończył w więzieniu xD
  • Odpowiedz
Że żeby zdobyć #rozowypasek wystarczy do niej zagadać i już jest twoja


@Agret: ah to życie w przedszkolu. Miałem najwięcej kolorywych karteczek i handlowałem nimi jak Wilk z wall street. Faktycznie buziaczki były z kilkoma dziewczynkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Agret: wyglądasz jak jakaś żulieta po 30 xD
Oczywiście wszystko przez fryzurę. Weź sobie zrób pendzlaka, albo esesmana, to bedziesz wyglądał lepiej. Serio.
  • Odpowiedz
@Agret Nigdy nie jest za późno by wyjść z przegrywu. Zacznij tak jak inni sugerowali od zmiany fryzury i przydałoby się zrobić coś z cerą. Jak masz fundusze to zamiast na operacje zainwestuj w aparat na zęby oprócz tego, że Ci wysunie żuchwę to poprawi wygląd zębów noi niektóre różowe uważają, że aparat jest uroczy
( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz