Wpis z mikrobloga

Bardzo brakuje mi tych czasów dzieciństwa, gdy jako małolat myślałem że stosunki międzyludzkie są takie bardzo prosto ułożone. Że żeby zdobyć #rozowypasek wystarczy do niej zagadać i już jest twoja. Wiele nieprzespanych nocy, terapii, zazytych lekarstw i blackpill uświadomiło mnie ze jest zupełnie inaczej. Zastanawiam się poważnie nad operacja żuchwy, mam cofnieta ale gdy dolny łuk zębowy wezmę nad górny tzn. Wysunę szczęke bardzo mocno wygląda to w miarę normalnie. Tyle że po czasie robi się ból twarzy i całej żuchwy. Czy miał ktoś operacje wysuwania żuchwy i jak wpłynęło to na Wasze odbieranie wizerunku przez ludzi postronnych. Nie mam żadnej pracy ani znajomych, więc czy taki zabieg jest refundowany na NFZ? Tutaj mój picrell do oceny czy po wysuwaniu szczęki źle to wygląda.?
#incel #stulejacontent #blackpill #redpill #przegryw #chad #logikarozowychpaskow #pokazmorde #bluepill ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_1593437066ly8wZQnF8RWhKzbtqDEWog.jpg
  • 28
@Agret: załóżmy, że Ci wierzę. Pracujesz gdzieś? Masz CA albo New yorkera w miescie? Mieszkasz sam? Jak masz kasę to to co by poszło na speeda przeznac na fajne ciuchy, nawet takie spoko możesz kupić już za 3 dychy jak jest na przecenie. Dobry ciuch, zmiana fryzury i dentysta i elo