Wpis z mikrobloga

Polacy po prostu zasługują na autorytaryzm. Jesteśmy wschodnim, sowieckim narodem, który kocha silną rękę i tanią propagandę. Będziemy głosować na Andrzeja Dudę, bo przypomina nam naszego polskiego Putina - walczy z osobami LGBT, walczy "ze zgniłym Zachodem", daje pieniądze na bombelki, autentycznie pomaga właśnie tym małym miejscowością. Cały czas prowadzi deformę edukacji, więc ludzie w ogóle nie rozumieją co znaczy trójpodział władzy, są coraz mniej świadomi. Przez mariaż z Kościołem Katolickim pracuje się nad obniżaniem obwatelskiej świadomości tych ludzi.


@johny-kalesonny: przecież ludzkie masy w ręce PIS wpychają głównie takie zakompleksione dzbany jak ty.

W normalnych krajach lewica ma przewagę, bo wyciągnęła rękę do zwykłych ludzi, dba o prawa pracy i ogólny poziom życia, a w Polsce lewica kwiczy o "głupich robolach", "ciemnogrodzie" i "potomkach chłopów pańszczyźnianych", dlatego zwykłych ludzi zgarnia PiS, który mówi tym ludziom o godności i rzuca jakieś grosze.

Waszym największym przeciwnikiem nie jest autorytaryzm, tylko własna głupota i kompleksy.

Dla PiSu to też główny wróg, ale PiS do głupoty dokłada jeszcze 500+ i trzynastą emeryturę, więc ludzie idą za nim.

Z tego wpisu przedziera się właśnie taki kwik warszawiaczka, czy innego "młodego, wykształconego, z wielkiego ośrodka", który niby czuje się lepszy od "ciemnogrodu" i "wieśniaków", ale po tym jak ciągle musi to powtarzać, widać, że i tak rządzą nim kompleksy.

Jakby PO odrzuciło taką retorykę i samo wyciągnęło rękę do ludzi, to urwałoby bardzo dużo PiSowi, którego chore akcje, jak te z wyborami czy respiratorami zrażają nawet pisowców.

No ale po co, jak można leczyć kompleksy dehumanizowaniem przeciwnika, co nie? XD

Są nawet badania, że w Polsce "liberałowie" bardziej dehumanizują wyborców PiSu, niż wyborcy PiS dehumanizują islamistów, czy inne rasy.

To zwolenników PiS okopuje i zamyka w oblężonej twierdzy.

Może czas w końcu schować pychę w buty, przestać być kompleksiarzem i wyciągnąć do ludzi rękę, zamiast mordy z wyzwiskami?

Odpowiadam tutaj, bo rzeczony kompleksiarz dodał mnie na czarną listę, gdy udowodniłem mu, że Polacy jako grupa wcale nie są dużo bardziej przestępczy w UK niż reszta społeczeństwa.

To też zresztą kolejny dowód na to, co pisałem wyżej.

Czemu Polacy mieliby zgadzać się z takim typem, który ich poniża, żeby poprawić sobie samopoczucie, gdyż jest zakompleksionym dzbanem?

#shitwykopsays #bekazlewactwa #rakcontent #konfederacja #przemyslenia #takaprawda #polska #wybory #polityka
S.....i - > Polacy po prostu zasługują na autorytaryzm. Jesteśmy wschodnim, sowieckim...

źródło: comment_1593412687FqJ5ySprpQt1yjstsv6eSe.jpg

Pobierz
  • 29
dla mnie Johny kalesony to chyba najbardziej zakompleksionym dzban na tym portalu.


@ImInLoveWithTheCoco: coś w tym jest. Z każdej jego politycznej wypowiedzi przebija się straszna toksyczność.

No ale jak już poniżasz cały kraj, żeby podleczyć swoje kompleksy, to znaczy, że są one naprawdę wielkie.

Innym neuropkom na przykład wystarcza samo wyzywanie "prawactwa" czy konkretnie wyborców konfederacji, a ten ciągle cały naród w to miesza XD
@Strzelec_Kurpiowski: nie zgadzam się z tobą. Pochodzę ze wsi, gdzie każdy jest za pisem. Głosują na PiS bo:
Stare baby kochają kościół a on jest z pisem
Bo sprzeciwiają się LGBT a ludzie nie rozumieją co to i generalnie są przeciwko bo jak tam można
Bo peło to Niemcy
Bo PiS dał pieniążki
Takie są argumenty wyborców PiSu
nie zgadzam się z tobą. Pochodzę ze wsi, gdzie każdy jest za pisem. Głosują na PiS bo:

Stare baby kochają kościół a on jest z pisem

Bo sprzeciwiają się LGBT a ludzie nie rozumieją co to i generalnie są przeciwko bo jak tam można

Bo peło to Niemcy

Bo PiS dał pieniążki

Takie są argumenty wyborców PiSu


@Bounty: to czemu wcześniej PiS nie wygrywał, a jeszcze wcześniej wygrywało SLD?
@Strzelec_Kurpiowski: Zawsze bawi mnie to, że co wybory z lewicowej części wykopu wychodzi faszyzm i wspomniane przez ciebie kompleksy. Jak co wybory całe mirko zalane fantazjowaniem o rozbiorach kraju, nienawiścią do narodu(którego sami są częścią, ale to szczegół XD), odbieraniem praw wyborczych dla nielubianych grup społecznych czy dehumanizacją osób spoza miast.
Ludzie, dla których Polska ogranicza się do Wrocławia i Warszawy.
@AnarchoKapitolizm: oni się za Polaków nie uważają, tylko za kosmopolitycznych Europejczyków XD

Przecież wyraźnie widać, że jak mówią złe rzeczy o Polakach, to mówią o tym "gorszym sorcie", który ich tak w słowach Kaczyńskiego zabolał, gdy został skierowany do nich XD

Sami latami tworzyli i tworzą "gorszy sort", pisząc o ciemnogrodzie, patologii sprzedającej się za 500+ i innych, gdzie oni są lepsi, bo postępowi, europejscy itd. XD
Cały czas zastanawia mnie dlaczego nie wyjadą z kraju, którego tak nienawidzą.


@AnarchoKapitolizm: bo problem kompleksiarzy jest w nich samych, a nie w otoczeniu.

Zakompleksieniec zawsze będzie narzekał, a głupio narzekać w miejscu, które tyle się chwaliło przy okazji narzekania na stare miejsce.

Przecież takie narzekanie jest w ogóle nieracjonalne.

Jakby rzeczywiście było tak źle z całym państwem i narodem jak oni to opisują, to ja bym wtedy zamiast pisać takie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bounty:

Bo sprzeciwiają się LGBT a ludzie nie rozumieją co to

Mało kto rozumie co i jak niezależnie czy jest za czy przeciw.
Natomiast tych niewielu co faktycznie rozumie, to jest przeciw albo ewentualnie są z antify, czyli chcą wiedzieć jak świat płonie.
Sama prawda, gdyby nie ta pycha wielkomiejskiego elektoratu i gnojenie, wręcz traktowanie jak podludzi mieszkańców mniejszych miejscowości, to PO mogłoby bez problemu rządzić do dziś, albo i dłużej. To też świadczy o tym, kto jest naprawdę inteligentny (Kaczor, który potrafi tenże elektorat zagarnąć), a kto tkwi w masturbacyjnym kółeczku wzajemnej adoracji.
#!$%@?ąc, to zauważyłem w swoim życiu zawodowym ciekawą rzecz- w sumie to "ciemna masa" o wiele częściej stosuje się do moich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Strzelec_Kurpiowski: najbardziej mnie śmieszy(jako wyborcy żółtka, z konfa mi nie po drodze bo jestem ideowcem) jak lewaki w jednym zdaniu "#!$%@? patałachy debile idioci dla was Białoruś piecyki odpalić" a zaraz potem "jak będziecie mądrzy to zagłosujecie przeciwko dudzie" xD no super na pewno to kogoś zachęci żeby zagłosował przeciwko jak wyzwiesz go od najgorszych