Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Krzysztof Bosak zrobił wynik nieprawdopodobny. Przy tak wysokiej frekwencji, przy wyborach na prezydenta (gdzie najbardziej liczą się najsilniejsi - widać to po słabych wynikach Kosiniaka i Biedronia) zrobić taki wynik to jest wyczyn.

Mamy 3 lata do następnych wyborów. Trzeba spróbować przekonać naszych znajomych i rodziny do głosowania na konfederację. Co dodatkowo napawa optymizmem to wynik Krzysztofa Bosaka wśród wyborców 18-29.

Jestem pewny, że konfederacja będzie trzecią siłą polityczną w sejmie za 3 lata i idee wolnego rynku będą coraz bardziej szerzone. Trzeba skończyć z 500+, 300+, 13+, 14+.
Możemy się nie zgadzać w światopoglądowych rzeczach, ale to nie jest najważniejsze. Najważniejsza jest gospodarka.
Jeszcze kiedyś obudzimy się w silnej, bogatej Polsce.
Tego wam i sobie życzę :)

Kto nie pracuje, niech też nie je - tak jak Pan Jezus powiedział.

#konfederacja #krzysztofbosak #bosak #bosak2020 #wybory #jkm #polityka #4konserwy
trevoz - Mireczki, 

Krzysztof Bosak zrobił wynik nieprawdopodobny. Przy tak wysoki...

źródło: comment_1593374516G3FjP0FFXLm2K2cqISoK4I.jpg

Pobierz
  • 13
Zapomniałem napisać również o całkiem dobrym wyniku pana Stanisława Żółtka. Mam nadzieję, że KNP dołączy do Konfederacji
do głosowania na konfederację.


@trevoz: Na partię, która próbuje na wykopie swoja twarzą uczynić Metzena, który nie wchodzi do sejmu ale funduje na swoich plecach ciepłe uposażenia poselskie Korwinowi i Braunowi?

Chyba musicie mocno parę tematów przemyśleć.