Wpis z mikrobloga

Żałuję że skończyłem studia. Ciągle siedzi mi to w głowie że zmarnowałem czas i pieniądze rodziców. Do jeżdżenia ciężarówką nie potrzeba studiów czasem nawet mi wstyd przyznać że skończyłem studia bo zaraz są #!$%@? że hehe młody po co Ci te studia. No i nie sposób nie przyznać im racji ale mnie to #!$%@? i te teksty i fakt że te studia zrobiłem.
  • 6
  • Odpowiedz
@bArrek: Jakbyś nie zrobił studiów to też by Ci to wypominali, po prostu nie przejmuj się opinią innych i żyj swoim życiem. Czego się nauczyłeś, kogo poznałeś to twoje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bArrek: nie wspominaj że zrobiłeś i tyle, niech myślą żeś swój chłop. Jednak to głupie bo wczesniej czy pozniej wspomnisz o jakiejś akcji ze studiów. Jaki kierunek ?
  • Odpowiedz
@Jeffrey_M: mechanika i budowa maszyn no ja przecież specjalnie nie latam i nie krzycze że po studiach jestem tylko coś opowiadam i tak właśnie się wygaduje
  • Odpowiedz
@bArrek: Jeździłem ciężarówką, potem studia jako inżynier mechanik, praca w korpo w Warszawie i wróciłem znowu na ciężarówkę tylko że za granicą bo lepszy hajs i mniejszy stres ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: w jakim kraju jeździsz?

kiedyś pisałem do Ciebie priva odnośnie prawka CE. Zaliczyłem prace jako kierowca w PL, DE, obecnie UK. Chcę zjechać do PL robić studia i zainwestować zarobiona kase xD
  • Odpowiedz