Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 190
Prawda jest taka, że jedynym wygranym wyborów jest Krzysztof Bosak i cała #konfederacja

Bardzo mnie cieszy fakt,że coraz więcej Polaków otworzyło oczy. To już około 1,4 mln wyborców. A będzie tylko lepiej.

Duda już na wiecu zaczął podlizywanie się konfederacji i ich wyborcom. Stwierdsenie, że niczym się praktycznie nie różnią z Bosakiem jest conajmniej niesmaczne.
Czekam aż i Trzaskowski zacznie to samo.

A prawda jest taka,że pamiętamy jak i jedni i drudzy Nas obrażali. Nie oczekujcie od nas teraz, że poprzemy któregoś z systemowych kandydatów.

#bekazlewactwa #4konserwy #wybory
  • 24
@SynTwojejStarej lol, znam poglądy gospodarcze bosaka, ani duda ani trzaskowski nie ma podobnych ale chyba nie zaprzeczysz że społecznie bliżej im do dudy. Ale mam nadzieję że będzie tak jak mówisz i nie zaglosujecie na nikogo w drugiej.
@diogene: jakiego rankingu? wyborcy Biedronia i Kosiniaka niech zagłosują przeciwnie to wychodzi 0. teraz Trzaskowski + Hołownia mają więcej niż Duda. ostatni sondaż (nie mogę odszukać na szybko) pokazywał, że wyborcy Bosaka zagłosują pół na pół i w dużej części nie pójdą na drugą turę
mnie życie nauczyło, że ludzie nazywających innych ludźmi szurami sami są o wiele gorsi. I wchodząc na twoj profil wcale się nie zawiodłem

@SynTwojejStarej: aż wszedłem z ciekawości i jak niby to szurostwo/ bycie gorszym się objawia?

(mnie z kolei życie nauczyło, że ludzie, którzy tak innych nazywają i wypowiadają się w taki sposób, bywają burakami, ot i tyle)
@SynTwojejStarej:
Chcę być obiektywny, wiec postulatom Bosaka i ich słuszności nie będę nic zarzucał, ale nie rozumiem dlaczego pomijasz fakt, że on przy okazji chce realizować też własną wizję Polski nawet kosztem dobra obywateli.
Bosak opiera swój program i moralność w oparciu o zasady wyznaczane nie przez Biblię i jej filozofię, ale przez KK, bo sam deklaruje, że jest katolikiem. KK, oprócz tego, że jest organizacją religijną, jest też w oczywisty
@SynTwojejStarej: "otworzylo oczy?"

Nie rozsmieszaj mnie. Bosak to dziecko bez zadnych plecow, poza wlasna buta i sredniowiecznymi przekonaniami nie ma niczego do zaoferowania. Swiat doroslej, bezlitosnej polityki zlamie takiego lebka szybko, a przypominam Ci - jako Chrzescijanin katolik - ze Bosak jest zamordysta, do spoly z PiS (z ktorym jest swiatopogladowo bardzo blisko) zrobi nam tu pseudokatolicki, zacofany spolecznie Afganistan. Pierwsze co Bosak by zrobil, to dogada sie z PiS.