Wpis z mikrobloga

Beka z młodych kobiet, które się naśmiewają ze starszych ludzi, że są zmanipulowani przez TVP. Prawda jest taka, że one same są tak mocno manipulowane przez Netflix i inne lewackie media, że jadłyby nawet gówno, gdyby to było promowane.

#wybory
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 371
@incelista: tak bardzo true xd młode kobiety maja tak nasrane w głowach, że już wolę argumentację tych starych bab, że "duda tyle dał co nikt nie dał" bo to jest akurat fakt, zaś te młode myślą, że są w opozycji, w tak naprawdę to nie dość że są manipulowane i za głupie by to dostrzec, to nic z tego nie mają xD
  • Odpowiedz
@incelista: Tylko, że młode kobiety są manipulowane w dobrym kierunku (rozwiązłość seksualna, otwartość na nowe doświadczenia, ciekawosć świata). Ja tam się ciesze, że dzewczyny i młode kobiety takie są, można sobie przynajmniej pokorzystać z tego stanu. Gdy człowiek się już wyszaleje, bierzesz sobie taką grzeczną ogarniętą kobietę (których też trochę jednak jest) i układasz sobie z nią życie, zakładasz rodzinę etc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Dusk_Forest77: tak, ale wmawia się im, że to jedyna droga i bycie liberałem społecznym wiąże się z byciem socjalista w wymiarze gospodarki, a nie jest to prawda
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że one same są tak mocno manipulowane przez Netflix i inne lewackie media


@incelista: Wiadomo, nie to co niezależni, oczytani młodzi mężczyźni brandzlujący się do bajek zdemenciałego dziadka o wolnym rynku, niezależnej telewizji Roli czy żydowskich spiskach Grzesia Brauna
  • Odpowiedz
Ja tam się ciesze, że dzewczyny i młode kobiety takie są, można sobie przynajmniej pokorzystać z tego stanu.


@Dusk_Forest77: kto korzysta ten korzysta, ja nic z tego nie mam. Najsłuszniejszym kandydatem byłby taki, który jest liberalnie gospodarczo i centrystą w światopoglądzie, ale chyba mało komu się to opłaca, że takiego nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@incelista:

Odezwał się incel zmanipulowany incelskim #!$%@? że wszyscy są winni jego sytuacji życiowej tylko nie on sam.

Incel wojujący w internecie gdy w realu boi się iść po bułki bo trzeba się do kasjerki odezwać xD
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: No to zrób coś by to zmienić. Ja gdybym się naczytał i uwierzył kiedyś takich bzdur jakie przegrywy i incele wypisują na wykopie, to być może sam bym był zgorzkniałym smutnym typem. Życie to ciągła walka i zdolność do adaptacji czy to na rynku pracy czy matrymonialnym. Owszem teraz jest pod pewnymi względami trudniej, imo ciężej poznać wartościową laskę, co nie oznacza że ich nie ma. Łatwiej jest za
  • Odpowiedz