Wpis z mikrobloga

Beka z młodych kobiet, które się naśmiewają ze starszych ludzi, że są zmanipulowani przez TVP. Prawda jest taka, że one same są tak mocno manipulowane przez Netflix i inne lewackie media, że jadłyby nawet g---o, gdyby to było promowane.

#wybory
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dusk_Forest77: Na rynku pracy wszystko zależy od ciebie (pomijam przypadku skrajnego idiotyzmu, bądź traum z wychowania), natomiast w tym drugim przypadku jak nie jesteś przystojny to choćbyś nauczył się na chuju stawać to w żadnej pożądania nie wywołasz. Dlatego nigdy nie będę pochwalał rozwiązłego trybu życia, bo żadnego benefitu z tego nie mam, z drugiej strony raczej nie jestem za tym by trzymać ludzi za mordę a do kompletu jestem
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: Faceci których znam, wyrywający najwięcej lasek (od niezłych do ślicznotek) w większośći wcale nie są jakimiś przystojniakami, do tego niektórzy z nich są z mojej perspektywy gołodupcami. Wygląd jest ważny, nie chce napisać drugorzędny bo jednak sporo ułatwia, ale na pewno nie jest jedynym determinantem powodzenia u kobiet. Z mojego doświadczenia i obserwacji liczy się:
-pewność siebie
-umiejętność nawiązywania kontaktów (small talk)
-umiejętnośc bajerowania robienia i mówienia tego co kobiety oczekują i lubią (ogólnie kobiety i indywidualnie dana jednostka)
-kobiety poszukują emocji takich czy innych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@incelista: a młode kobiety to znaczy kto? W jakim wieku się jest młodą kobietą, a w jakim nie? A ile godzin tygodniowo trzeba poświęcać na netflixa żeby być ostatecznie zmanipulowanym? A jak ktoś czyta książki, jest prawkiem, a i tak ogląda netflix?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kundzia999: tak do 25 lat jesteś młodą kobietą. Z tego co kojarzę z ostatnich wyborów parlamentarnych to młode kobiety w większości głosowaly na Biedronia, więc OP ma trochę racji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pedros92: mam 26 lat więc już się nie łapie na młode (,) a i tak na niego głosowałam, ba moja matka ma lat 51 i też na niego głosowała, bidulka taka zmanipulowana, a nawet netflixa nie ogląda...
  • Odpowiedz