Wpis z mikrobloga

@marv0oo: trochę porypane, że taka organizacja pieprznęła z dnia na dzień, ale nie czytałem w sumie tych wszystkich zarzutów. I ogólnie to te ostatnie ich inicjatywy z tymi ich turniejkami były całkiem spoko. Nic czekać, aż zjawi się jakiś chętny do przygarnięcia społeczności.
Nic czekać


@Maneharno: no to trochę możesz poczekać. Najgorszy zarzut jest od Preach'a - typ przyszedł ze swoimi dziećmi na event i dopytywał ludzi z Methodów o Josha. A ci wiedząc, że Josh ma zarzuty o pedofilie nakłamali typowi żywe oczy, że jest wszystko ok. Po takiej akcji to mogą mieć ostro #!$%@?
@marv0oo: ale on miał jakieś zarzuty? Czy tylko było prowadzone śledztwo i tak jakby nie był nigdy oskarżony. Ogólnie to myślałem, że na zachodzie mają ogarnięte bardziej służby niż u nas

no to trochę możesz poczekać.


@marv0oo: nie wiem, ale imo wow duża gra i raczej znajdzie się jakaś organizacja co będzie chciała przejąć coś z methodów. Szczególnie część ich strimerów i prosów. Co do tych pozostałych turniejów społeczności to
@Maneharno: @marv0oo: @MetalowyMarynarz: Rogerbrown, legenda większa niż ktokolwiek w methodzie wyszedł z gildii można to uznać za jej koniec. Co do całej dramy łatwo w internecie komuś zniszczyć życie w tych czasach na to wygląda, pomijam josha gdzie sprawa jest raczej jasna ale nagle wylewa się tyle bezpodstawnego gówna że kogoś chyba #!$%@?ło xD.