Wpis z mikrobloga

Sytuacja na polskim rynku matrymonialnym jest DRAMATYCZNA. Spermiarze windują wymagania loszek na rynku pierwotnym a Chady-ruchacze na wtórnym. Dziewczyna z dobra podstawowego stały się dobrem spekulacyjnym - ich niedostępność rośnie w nieskończoność a młodych ludzi którzy potrzebują mieć partnerkę nie stać na zapewnienie sobie minimalnej atrakcyjności. Wartości loszek w Krakowie, Warszawie Wrocławiu i Trójmieście tak poszybowały, że aby mieć szansę na potrzymanie za rękę trzeba być Chadem 180 cm wzrostu minimum.

PIS z tym nic nie robi ale My - towarzystwo partnerka dla wszystkich (PdW) postulujemy następujące zmiany w prawie:

1. Zakaz skakania z kwiatka na kwiatek (flippowania) - po wybolcowaniu loszki nie będzie można wybolcować kolejnej przez co najmniej 3 lata
2. Wprowadzenie podatku kastralnego (0% dla pierwszej, 20% dla drugiej, 50% dla trzeciej i kolejnej wyruchanej loszki) - ma to na celu utemperowanie kasty chadów ruchających kilkanaście loszek na zmianę.
3. Zakaz związków krótkoterminowych dla normików - powinni oni żyć w małżeństwach które zostały stworzone do tego celu.
4. Wprowadzenie tanich kredytów randkowych z zerowym oprocentowaniem - koniec z wykorzystywaniem mężczyzn ludzi przez loszki- nie może być tak że się starasz i betaorbitujesz a nie dostajesz nawet całusa. to złodziejstwo i lichwa
5. Podwyższenie wymagań społecznych do poziomu gwarantującego korzyści z relacji długoterminowych lepsze niż przelotne związki - mężczyźni powinni mieć możliwość trzymania loszki bez ryzyka wybolcowana przez chada, nie musieliby dzięki temu "inwestować" w betaorbitowanie
6. Koniec z ocenianiem po wyglądzie- każdy sam powinien zapracować na swoją loszkę niezależnie od atrakcyjności.

#zwiazki #blackpill #redpill #heheszki #przegryw #pasta #stulejacontent ##!$%@? #gospodarka #chad #tinder #tfwnogf #podrywajzwykopem #zwiazki #bekazpisu #pdk #danzinger
Danzinger - Sytuacja na polskim rynku matrymonialnym jest DRAMATYCZNA. Spermiarze win...

źródło: comment_1593173155ZsP0JzNOsg3jmUBDQs6i70.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@KarPaKo: miałem, większość chciała się ruchać jeszcze przed pierwszą wiadomością, a jak się popomiatało to już w ogóle. Ale to nie świadczy o tym, że porządne kobiety nie istnieją
  • Odpowiedz
@KarPaKo: chce szybko już teraz czego? Chodzi o ruchanie?
Mówiąc o porządnych w kategoriach XXI wieku nie mam na myśli takich, które nigdy bolca nie miały i czekają by dziewictwo stracić z mężem. Śluby są już dawno przereklamowane, a strefa erotyczna odgrywa ważną rolę każdego związku. Chodzi mi o takie, które mają na tyle rozumu, żeby nie trafić do łóżka z pierwszym lepszym, nie dać się wyruchać na domówce u oskarka,
  • Odpowiedz
@Danzinger: i co z tego, że odsłonicie hipergamiczną naturę różowych? To coś zmienia? Piękne różowe przerzucą się na przegrywa? xDDD Zacznijcie szukać w swojej lidze. Znam masę przegrywów co celują do 9/10 sami będąc 3/10. A laski 3/10 płacza w poduszkę bo nikt ich nie chce. Ba, znam jeden przykład kolesia, który był w #!$%@? nieatrakcyjny i biegał za koleżanką 9/10 - betaorbitował chyba 10 lat. W ciągu tych 10 lat
  • Odpowiedz
@Bellie:

Znam masę przegrywów co celują do 9/10 sami będąc 3/10.
A co, nie wolno? Kobiety robią to cały czas xD

A laski 3/10 płacza w poduszkę bo nikt ich nie chce.

Bzdura. To powiedz im, żeby założyły tindera/badoo. Naraz zleci sie do nich masa desperatów/normików zwykłych gości, którzy chcą KOGOKOLWIEK. Tylko one nie chcę kogokolwiek, one płaczą (w tym kontekście infantylne, dziecinne zachowanie), bo nie mają dostępu do CHADA.

Ba,
  • Odpowiedz
@Danzinger: aha. Ale 9/10 zakceptowales bez problemu. Jacy wy jesteście obłudni. Tylko wam źle, a nikt inny nie moze mieć źle. Jak taki jesteś dobroduszny, to ci podrzucę moja kolezanke, której nikt nie chce?
  • Odpowiedz
@Bellie: Słyszałaś o eksperymencie Pig Woman na tinderze?
t
https://incels.wiki/w/Juggernaut_law#Pig_woman_experiment

To co piszesz jest po prostu sprzeczne z wiedzą naukową (blackpilową).
Niech Twoja gruba koleżanka założy tindera, badoo i sympatię.
Nie ma możliwości, żeby choć na jednym z tych portali nikt do niej nie napisał/polubił/zwrócił uwagę.

Kobieta przegryw = brak dostępu do chada
Mężczyzna przegryw = brak dostępu do kobiet w ogóle
Femcel = fakecel
  • Odpowiedz
@Danzinger: słyszałam i dla mnie osobiście to fejk jak #!$%@?. Przecież ci faceci mogli się naigrywać i pisać różne bzdury (już pominę fakt, że ta pig woman nie wygląda na normalną kobietę, tylko nieudany photoshop). Ja dla jaj bym zrobiła to samo jakbym np. siedziała na imprezie, przeglądała tindera z koleżankami i taki stwór wyskoczył xDDD jak ktoś myśli, że to realna analiza/eksperyment to jest naiwny...
  • Odpowiedz
@Bellie: Denial. Eksperyment jest prawdziwy tak jak wiele innych. Kłopot jest w tym, że z jakiegoś powodu niektóre osoby nie są w stanie przyjąć do wiadomości, że istnieją rozgoryczeni męźczyzn, który chętnie byliby z JAKĄKOLWIEK kobitą.

Zresztą sama patrzysz na to z perspektywy jakiś swoich koleżanek na imprezie, co pokazuje tylko, że trudno ci spojrzeć na to z innej, nie hipergamicznej perspektywy. I tak to jest photoshop, co zresztą było napisane
Danzinger - @Bellie: Denial. Eksperyment jest prawdziwy tak jak wiele innych. Kłopot ...
  • Odpowiedz
@Bellie: Bo każdy karzeł gra w grze o tron. Statusmaxxował do absurdu. Zresztą on jest tylko niski a nie brzydki w ogóle. A bycie z kimś to najczęściej kwestia dopasowania aparycji, która jest ekspozyturą zestawu genów. Aha i gdyby rzeczywiście były wielbicielki brzydkich męźczyzn, to każdy mężczyzna 160 cm z dalekiej Azji mniejszej z cofniętą żuchwą i łysiną kogoś by sobie znalazł. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
a Bonzo jaki wymysł znajdziesz? Każdy potwór znajdzie amatorke. Wymyslone problemy dzisiejszych wymoczków.

@Bellie:

Denial bez argumentów. Gdyby tak było to procent męskich inceli w USA nie byłaby dwucyfrowy. Bonzo? On akurat wygląda relatywnie normalnie plus nie jest zdeformowany. Ale na coś lepszego ponad panią Bonzową raczej nie ma co liczyć.

poza tym brzydota tak na prawdę ratuje życie - nikt cię nie będzie chciał zgwałcić, porwać, wykorzystać - więc dobrze
  • Odpowiedz