Wpis z mikrobloga

Sytuacja na polskim rynku matrymonialnym jest DRAMATYCZNA. Spermiarze windują wymagania loszek na rynku pierwotnym a Chady-ruchacze na wtórnym. Dziewczyna z dobra podstawowego stały się dobrem spekulacyjnym - ich niedostępność rośnie w nieskończoność a młodych ludzi którzy potrzebują mieć partnerkę nie stać na zapewnienie sobie minimalnej atrakcyjności. Wartości loszek w Krakowie, Warszawie Wrocławiu i Trójmieście tak poszybowały, że aby mieć szansę na potrzymanie za rękę trzeba być Chadem 180 cm wzrostu minimum.

PIS z tym nic nie robi ale My - towarzystwo partnerka dla wszystkich (PdW) postulujemy następujące zmiany w prawie:

1. Zakaz skakania z kwiatka na kwiatek (flippowania) - po wybolcowaniu loszki nie będzie można wybolcować kolejnej przez co najmniej 3 lata
2. Wprowadzenie podatku kastralnego (0% dla pierwszej, 20% dla drugiej, 50% dla trzeciej i kolejnej wyruchanej loszki) - ma to na celu utemperowanie kasty chadów ruchających kilkanaście loszek na zmianę.
3. Zakaz związków krótkoterminowych dla normików - powinni oni żyć w małżeństwach które zostały stworzone do tego celu.
4. Wprowadzenie tanich kredytów randkowych z zerowym oprocentowaniem - koniec z wykorzystywaniem mężczyzn ludzi przez loszki- nie może być tak że się starasz i betaorbitujesz a nie dostajesz nawet całusa. to złodziejstwo i lichwa
5. Podwyższenie wymagań społecznych do poziomu gwarantującego korzyści z relacji długoterminowych lepsze niż przelotne związki - mężczyźni powinni mieć możliwość trzymania loszki bez ryzyka wybolcowana przez chada, nie musieliby dzięki temu "inwestować" w betaorbitowanie
6. Koniec z ocenianiem po wyglądzie- każdy sam powinien zapracować na swoją loszkę niezależnie od atrakcyjności.

#zwiazki #blackpill #redpill #heheszki #przegryw #pasta #stulejacontent ##!$%@? #gospodarka #chad #tinder #tfwnogf #podrywajzwykopem #zwiazki #bekazpisu #pdk #danzinger
Danzinger - Sytuacja na polskim rynku matrymonialnym jest DRAMATYCZNA. Spermiarze win...

źródło: comment_1593173155ZsP0JzNOsg3jmUBDQs6i70.jpg

Pobierz
  • 81
@Danzinger: Jak dla mnie wystarczy wprowadzić zakaz betaorbitowania i spermiarstwa. Czyli albo laska jest w stałym związku, albo nie ma benefitów płynących z tego związku. Jasne, część dalej dawałaby się bolcować chadom, ale reszta obawiałaby się że po tym nigdy nie znajdą faceta
@Danzinger: niezły bait, a tak na poważnie:

Widząc gościa w Ferrari nie życzę mu by je stracił (jak większość polaczków biedaczków myśli - czytaj #!$%@? socjalizm) tylko powiem mu "zajebisty samochód", "jak to zrobiłeś że go masz, powiedz mi, też bym chciał kiedyś takim jeździć"

Wiec przechodząc do tematu :
-dlaczego chcecie uprzykrzać życie chadom i tym na których lecą laski (w tym mi)? Dlaczego chcecie zabrać mi mój samochód? (przenosnia)
@2-aminopirydyna: kiedyś miałem to samo tyle że u mnie powodem było wiele cech zespołu aspergera połączone ze skrajnym introwertyzmem. Więc poniekąd wiem co znaczy być w tym stanie.
Na szczęście poszlem na terapię i zacząłem się ogarniać powoli i dzisiaj już jest spoko.
@youngpablo: Nie, nie wiesz co to znaczy. Jeśli ma się 20+ lat to na każdym spotkaniu towarzyskim pojawia się temat związków gdzie jest to jedyna rzecz, przy której musisz zamilknąć. Zaproszenia na wesela z osobą towarzyszącą gdzie nie masz z kim pójść, bo koleżanki albo są zajęte albo "hehe anon, sorry nie mogę wtedy". Zero wsparcia ani akceptacji w cięższym okresie. Świadomość, że to co dla wszystkich wokół jest normalnością dla
@2-aminopirydyna: XD

na każdym spotkaniu towarzyskim pojawia się temat związków


Jak się rozstaliśmy z ex i znalazłem sobie nową kobietę to nikt ani nie pytał ani nie wiedział nic na ten temat przez jakieś 2-3 miesiące? Tobie się zdaje, że to kogos interesuje. Tak na prawdę większość ludzi która ma o czym rozmawiać nawet takimi rzeczami się nie interesuje.
@2-aminopirydyna: Ziom ja nawet nie wiem jak części kolegów dziewczyny się nazywają xD Sporo moich dobrych ziomków nie widziało mojej baby (z obecną jestem rok) a i oni się nie dopominają ani ona się nie dopomina by się koniecznie spotkać i przedstawić ¯_(ツ)_/¯