Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lato. Najgorszy okres w życiu przegrywa. Widok półnagich Julek w akompanii pędzlowatych Oskarów. Świadomość, że dziś w nocy beędą się ostro rznąć gdy jest się 30 letnim nietrzymającym prawiczkiem dobija.

Myślę wtedy o latach wstecz. Ciągle mając nadzieję łudziłem się, że w końcu będę w związku.

Naiwnie wierzyłem, że liczy się charakter itp. Teraz już wiem, że wszystko rozchodzi się o mordę.

Czasami z nudów sprawdzam jak to jest być chadem na fejkowym koncie na tinderze. Mając dobrą twarz kobiety przypisują ci od razu pozytywne cechy, gotowe są dla ciebie zrobić wszystko.

Niestety nie mialem szczęścia być przystojny, dlatego całe życie wegetuję. Boję się starości. Tej świadomości, że to już koniec a całe moje życie przez twarz nigdy realnie nie istniało.
#przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef5c72f0db94d7506cde6b3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @iuxtaposed zacząłem łysieć już w gimnazjum. Miałem sie faszerować finasterydem w okresie dojrzewania? I teraz być bezpłodny? Czyli żadnych rad nie masz, jak każda kobieta założyłaś sobie, że przegryw ma jakiś potencjał. Zmieni fryzurę, zapuści brodę i nowy człowiek. Tylko jak widzisz to tak nie wygląda.

Przegrałem przez słabe geny i nic z tym zrobić się nie da.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, totalnie nie mam żadnych rad. Dałam Ci radę żebyś poszedł do lekarza bo łysienie się leczy. Finasterydu by Ci nikt nie zapisał ale miejscowo minoksydyl/bimatoprost już tak. Przeszczep włosów nadal można zrobić jeśli są włosy w okolicy potylicznej. Szukasz sobie potwierdzenia swojej tezy żeby nic nie robić więc faktycznie nic tu pomnie, kontynuuj.

@espu: Ach te kobiety! Same są za głupie żeby zarobić na swoje włosy
  • Odpowiedz
Co parę dni pojawia się taki post na mirco, ja z nudów odpisuję że nie można mieć takiej brzydkiej mordy żeby odstraszyć wszystkich ludzi i żeby się z nią nie dało nic zrobić (np fryzurą, zarostem, aparatem na zęby,korekcją kosmetyczną np uszu) a w zamian otrzymuję od opa stek bzdur że jestem babo to sie nie znam i nie jestem w stanie jego cierpienia zrozumieć.

Rekurencja ¯_(ツ)_/¯


@iuxtaposed: dokładnie, ja
  • Odpowiedz
OP: @iuxtaposed minoxidil nie powoduje, że włosy odrosną ale pobudza glęboko ukryte cebulki, których u mnie od dawna już nie ma. Przeszczep włosów ma sens dopiero po 30, to raz, dwa widziałem efekty u osob z podobnej jakości włosami ; proste, cieńkie, przerzedzone. I był on znikomy. Wygłądał to kiepsko. Dopiero jak sie ma kasę jak Elon Musk to można się w to bawić ale też nie zawsze bo Rooney
  • Odpowiedz
@Kamokamo:
i co?!
Ma przegryw z grubaska obcowac?
To juz lepiej reka sie brandzlowac!
Bo lepsze co ladne widziec na ekranie,
Nic brzydkie na zywo, bo przy brzydkim,
Kurak nie stanie!
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Przepraszam ze nie na temat i pewnie w nie bardzo odpowiednim miejscu ale jakie pajace wplaceja na utrzymanie akcji “dzialania anonimoweMirkoWyznania”?
Ten portal to jedno wielkie siedlisko reklam do tego stopnie ze nawet fejsbuk by nie powstydzil a wy jeszcze wplacacie na cos co jest standardem lub opcja tego serwisu. Pajac se wymyslil ze bedzie doil Mirkow no i doi a my jeszcze na to pozwalamy!

Od tej ilosci
  • Odpowiedz
walczacy z ladniakami: @Kamokamo uuuuu norman ladniaczek przyszedl sie podzielic swoja zlota mysla. No wiec ladniaczku zakoduj sobie do lba raz na zawsze, ze z tytulu brzydoty nie idzie utrata poczucia estetyki. To raz. Dwa nie wybieralismy sobie mordy wiec nie pisz nam, ze mamy szukac brzydkiej. Jakbysmy sobie wybierali taka twarz to owszem moglbys to robic. Jak ma sie ryj paszczura to lepiej bys samemu i isc w diving
  • Odpowiedz