Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lato. Najgorszy okres w życiu przegrywa. Widok półnagich Julek w akompanii pędzlowatych Oskarów. Świadomość, że dziś w nocy beędą się ostro rznąć gdy jest się 30 letnim nietrzymającym prawiczkiem dobija.

Myślę wtedy o latach wstecz. Ciągle mając nadzieję łudziłem się, że w końcu będę w związku.

Naiwnie wierzyłem, że liczy się charakter itp. Teraz już wiem, że wszystko rozchodzi się o mordę.

Czasami z nudów sprawdzam jak to jest być chadem na fejkowym koncie na tinderze. Mając dobrą twarz kobiety przypisują ci od razu pozytywne cechy, gotowe są dla ciebie zrobić wszystko.

Niestety nie mialem szczęścia być przystojny, dlatego całe życie wegetuję. Boję się starości. Tej świadomości, że to już koniec a całe moje życie przez twarz nigdy realnie nie istniało.
#przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef5c72f0db94d7506cde6b3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 48
Czasami z nudów sprawdzam jak to jest być chadem na fejkowym koncie na tinderze. Mając dobrą twarz kobiety przypisują ci od razu pozytywne cechy, gotowe są dla ciebie zrobić wszystko.


@AnonimoweMirkoWyznania: i niby na tym czadowym koncie sobie piszesz jak normik z loszkami i heheszkujesz i jest fajnie? xD
@AnonimoweMirkoWyznania: Co parę dni pojawia się taki post na mirco, ja z nudów odpisuję że nie można mieć takiej brzydkiej mordy żeby odstraszyć wszystkich ludzi i żeby się z nią nie dało nic zrobić (np fryzurą, zarostem, aparatem na zęby,korekcją kosmetyczną np uszu) a w zamian otrzymuję od opa stek bzdur że jestem babo to sie nie znam i nie jestem w stanie jego cierpienia zrozumieć.
Rekurencja ¯\_(ツ)_/¯
@Xreak: Już mu wszyscy tu pisali żeby aparat założył na zęby i coś zrobił z włosami a on po prostu woli tego nie robić. A, no i pozowanie na mało rozgarniętego i pajacowanie w internetach tez nie dodaje atrakcyjności
Otóż to, #!$%@?ć lato. Gorąco, człowiek się poci, w nocy ciężko zasnąć bo grzeje, Juleczki i Oskarki sobie imprezują, walą się i jeżdżą na wakacje. Jeszcze na dodatek późno się zciemnia, a dla mnie to jest mankament. Tylko jesień i zima.
@AnonimoweMirkoWyznania: Z łysiną: wizyta u dermatologa i zależnie od typu łysienia: minoksydyl miejscowo, bimatoprost miejscowo, finasteryd 1mg doustnie jeśli nie pomoże przeszczep pojedynczych jednostek włosowych. Jesli przespałeś moment na uratowanie włosów (tzn nie masz już ich w ogole) to sorry przespałeś i już nie będziesz miał.
Brak zarostu akurat dla mnie jest pożądany a jak koniecznie chcesz się opalić to są specjalne urzadzenia.
Pozdrawiam.