Wpis z mikrobloga

Siema Mirko! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracam z mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Polska policja ponownie zaczęła ja udostępniać na czas wakacji :).
Tak jak w zeszłym roku dzień w dzień będę wam ja udostępniał na mirko pod moim autorskim tagiem #smiertelnewypadki
Od jutrzejszego dni zaczynamy liczyć wypadki

MAPA WYPADKÓW DROGOWYCH ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM - WAKACJE 2020

Minął 0 dzień

Na mapie pojawiły/ło się :

0 - wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym w przeciągu ostatniej doby

Suma wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji :
0

Liczba ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych od początku wakacji :
0

Źródło - pochodzenie mapki

Źródło dodatkowych staystyk

Dlaczego mapa została podzielona w taki spodób

#smiertelnewypadki <--tag do obserwowania
#policja #polskiedrogi #wypadki #bezpiecznewakacje
Birbirgo13 - Siema Mirko! ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Wracam z mapa wypadków drogowych ze skutkiem ...

źródło: comment_15931601611AxzSG1vJ73543xTZLQNeh.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: Brak skupienia na drodze jest w mojej ocenie nawet gorszy niż brawura. Masz rację - nikt nie jest robotem, ale ludzie nie potrafią odpuścić oczywistych "przeszkadzajek", takich jak telefony, szukanie czegoś w torebce, czy odwracanie się do pasażerów z tyłu podczas prowadzenia.

O alkoholu czy jeździe na prochach nawet nie wspominam.
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: Ale ja nie piszę o przeszkadzajkach, bo coś takiego oczywiście nie powinno mieć miejsca. Chodzi mi o to, że spojrzysz w lewo na pieszego zbliżającego się do przejścia, a z prawej ci ktoś wyjedzie, skupisz się za długo na znaku, a tu stanie się coś niespodziewanego. Nie zawsze zareagujesz na czas.

I nie piszę tego, żeby się usprawiedliwić, bo od przeszło 10 lat nie miałem żadnej kolizji, ani mandatu.
  • Odpowiedz
@Birbirgo13: fajnie byłoby jakbyś wrzucił tutaj mape z ostatniego dnia wakachi 2019. Tag jest troche zasypany innymi rzeczani, a tak byśmy wiedzieli czego mamy się spodziewać i może ktoś jeździłby wolniej i bezpieczniej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GaiusBaltar:

Na kompilacjach często widzę sytuacje, gdzie nagrywający zaczyna hamować jakieś 2 sekundy za późno, mimo, że widać było że ktoś wymusi

No z kamerki na podszybiu widać przeważnie więcej niż z miejsca kierowcy za słupkami A
  • Odpowiedz