Wpis z mikrobloga

Siema Mirko! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracam z mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Polska policja ponownie zaczęła ja udostępniać na czas wakacji :).
Tak jak w zeszłym roku dzień w dzień będę wam ja udostępniał na mirko pod moim autorskim tagiem #smiertelnewypadki
Od jutrzejszego dni zaczynamy liczyć wypadki

MAPA WYPADKÓW DROGOWYCH ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM - WAKACJE 2020

Minął 0 dzień

Na mapie pojawiły/ło się :

0 - wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym w przeciągu ostatniej doby

Suma wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji :
0

Liczba ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych od początku wakacji :
0

Źródło - pochodzenie mapki

Źródło dodatkowych staystyk

Dlaczego mapa została podzielona w taki spodób

#smiertelnewypadki <--tag do obserwowania
#policja #polskiedrogi #wypadki #bezpiecznewakacje
Pobierz Birbirgo13 - Siema Mirko! ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Wracam z mapa wypadków drogowych ze skutkiem ...
źródło: comment_15931601611AxzSG1vJ73543xTZLQNeh.jpg
  • 91
@KijwMrowisku: Myśl za innych. To praktycznie gwarantuje, że nikogo nie stukniesz, i bardzo zmniejsza ryzyko tego, że ktoś Ciebie stuknie.

Na kompilacjach często widzę sytuacje, gdzie nagrywający zaczyna hamować jakieś 2 sekundy za późno, mimo, że widać było że ktoś wymusi, sytuacje kiedy ktoś przez 10 sekund jedzie w czyjejś martwej strefie, czy "na pewniaka" przejeżdża dwupasmowe rondo. Zastanawiam się zawsze wtedy, czy nagrywający po prostu chcą uczestniczyć w kolizji, czy
@Birbirgo13: Możesz dodatkowo dorzucać porównanie do statystyk z zeszłego roku? W sensie zapis w stylu:
- W zeszłym roku do tego dnia mieliśmy sumarycznie X wypadków (X% więcej/mniej niż tego samego dnia tego lata)

Wydaje mi się, że takie porównanie rok po roku mogłoby być ciekawe - tym bardziej, że w tym roku turystyka wakacyjna będzie wyjątkowo prawie wyłącznie krajowa