Wpis z mikrobloga

co #!$%@? xDDD to, że obrzydza mnie wizja wychowywania bachorów to oznaka słabości? mam na siłę zrobić sobie dzieci i uprzykrzyć sobie i im życie? xD nie mam w ogóle instynktu tacierzyńskiego i jest to mój wybór, że nie chce mieć potomków, tak samo jak nie chcę mieć psa, kota, fiata cinquecento czy wegańskiej pizzy na talerzu xD


@bylem_zielonko: dzbanuszku, antynatalizm to nie sama niechęć do posiadania dzieci, co krytykowanie tego,
@Strzelec_Kurpiowski: Blablabla. Tworzysz sobie obraz antynatalisty i bohatersko go wyśmiewasz, zupełnie ignorując fakt, że to intelektualny ruch złożony z wielu etyków i filozofów z różnych krajów. Ale nie, hehehe, wykopki wymyśliły to po zwaleniu. XDddd

Żałosny jesteś z tym poniżaniem ludzi przez domniemaną nieatrakcyjność. :D Mam nadzieję, że będziesz miał gromadkę dzieci cierpiących w coraz to mniej przyjaznym świecie. Pozdro.
Blablabla. Tworzysz sobie obraz antynatalisty i bohatersko go wyśmiewasz, zupełnie ignorując fakt, że to intelektualny ruch złożony z wielu etyków i filozofów z różnych krajów. Ale nie, hehehe, wykopki wymyśliły to po zwaleniu. XDddd


@bowlman: ale ja piszę o wykopowych dzbanach, a nie o poważnych filozofach i etykach.

Etyk i filozof, jeśli popiera antynatalizm, to robi to kierując się określoną logiką i priorytami, a wykopek dochodzi do antynatalizmu, gdy obejrzy sobie
@Strzelec_Kurpiowski: Bo już na pewno przeanalizowałeś historię każdego wykopka. XD To jest taki fikoł, żeby każdego nielubianego wyzywać od inceli. Zupełnie jak tagowanie ludzi prawakami, lewakami czy innymi łatkami. GG

Wychowanie nie jest dla mnie istotne. Ja im po prostu życzę złych zdarzeń losowych, pogarszającego się środowiska naturalnego, wojen, chorób, głodu i innych niespodzianek. ;)
Bo już na pewno przeanalizowałeś historię każdego wykopka. XD To jest taki fikoł, żeby każdego nielubianego wyzywać od inceli. Zupełnie jak tagowanie ludzi prawakami, lewakami czy innymi łatkami. GG


@bowlman: nie każdego, ale widać, że dużo z nich po prostu pisze takie rzeczy, bo pochodzą z patologii i dorabiają do tego filozofię.

Wychowanie nie jest dla mnie istotne. Ja im po prostu życzę złych zdarzeń losowych, pogarszającego się środowiska naturalnego, wojen,
o, psycholog internetowy xd wszystko jasne.


@bowlman: żaden psycholog. Przecież ci ludzie sami to piszą, wprost, albo między wierszami.

Nie, mam zwykłą frajdę z tego, że prawdopodobnie taka przyszłość je czeka. :D Ba, sam dokładam do tego rękę.


Nie czeka bo to tylko twoje spierd@#$nie, przez które zamiast cieszyć się życiem, pogrążasz się w toksyczności tak ci mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja swoim dzieciom dam wszelkie
@Strzelec_Kurpiowski: no i znowu kulą w płot. #!$%@? z ciebie strzelec. XD Świat leci po pochyłej w kierunku większych nierówności i problemów klimatycznych (co aktywnie popieram). Dawaj, pewnie, dawaj dzieciom ile wlezie, tym fajniej będzie patrzeć jak to tracą.

A życie mam świetne, dzięki za zainteresowanie. :D Frajdę daje mi cierpienie ludzi, których nie lubię. Tylko dodatkowy punkcik do codziennego zadowolenia.
no i znowu kulą w płot. #!$%@? z ciebie strzelec. XD Świat leci po pochyłej w kierunku większych nierówności i problemów klimatycznych (co aktywnie popieram). Dawaj, pewnie, dawaj dzieciom ile wlezie, tym fajniej będzie patrzeć jak to tracą.


@bowlman: te nierówności i problemy klimatyczne odczują najbardziej biedaki w Afryce. Chyba nie jesteś takim dzbanem, żeby myśleć, że przez to każdy będzie biedny i będzie głodował, co nie? XD

Europejczycy dalej będą
@Strzelec_Kurpiowski: mmm, ale myślenie życzeniowe. Zwłaszcza w bolzdze. XD

Projektuj dalej swoje wyimaginowane wysrywy. Może kiedyś zrozumiesz, że są ludzie niepasujący do twoich ramek. XD Ale spoko, wepchnij mnie na jakąś półkę jeśli tak ci łatwiej. Mnie to nie robi różnicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgodzę się z tym że świat zmierza w stronę problemów klimatycznych, ale do wojen o surowce konieczni są żołnierze - a materiałem na żołnierza jest rekrut którego antynataliści chcą pozbawić narodu.


@Cierniostwor: Polska nie ma o jakie surowce walczyć. Wody, czy ziemi rolnej jej nie brak, wystarczy odbudować retencję, bo opady są takie jak były wcześniej, a susze to kwestia masowego kopania rowów i osuszania każdego dołka z wodą.

Sytuację naprawiono