Wpis z mikrobloga

Polska nie ma o jakie surowce walczyć. Wody, czy ziemi rolnej jej nie brak, wystarczy odbudować retencję, bo opady są takie jak były wcześniej, a susze to kwestia masowego kopania rowów i osuszania każdego dołka z wodą.


@Strzelec_Kurpiowski: Ale "walka o surowce" to nie tylko zdobywanie nowych surowców u sąsiadów, ale obrona swoich przed najeźdźcami. W wyniku zmian klimatycznych masy ludzkie z Indii i Afryki mogą chcieć się do nich dobrać,
mmm, ale myślenie życzeniowe. Zwłaszcza w bolzdze. XD


@bowlman: mi tam się w Polsce dobrze żyło. Teraz wyjechałem na rok, zarobić kasę na dom w wieku dwudziestu paru lat, ale jak wrócę to już będę miał całkiem bajlando ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli tak jak myślałem, życie masz kijowe, skoro nasz kraj uznajesz za taki zły XD

Projektuj dalej swoje wyimaginowane wysrywy. Może kiedyś zrozumiesz, że są
Ale "walka o surowce" to nie tylko zdobywanie nowych surowców u sąsiadów, ale obrona swoich przed najeźdźcami. W wyniku zmian klimatycznych masy ludzkie z Indii i Afryki mogą chcieć się do nich dobrać, i musimy być wstanie je bronić.


@Cierniostwor: mogą chcieć, ale są zbyt prymitywne i zbyt odległe, żeby coś Europie zrobić.

Pamiętaj, że obecny stan Europy to stan wieloletniego pokoju i zblazowania od dobrobytu.

Jak ktoś Europie wbije szpilkę
Xddd

#!$%@? niemożebnie, elo


@bowlman: co w tym dziwnego? Wyjechałem tyrać rok za granicą, żeby tu żyć w dostatku przez kilkadziesiąt lat, mając zapewniony dom.

W niczym to nie zmienia faktu, że w Polsce i tak było mi bardzo dobrze. Po prostu znalazłem sposób żeby było mi wspaniale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem czy się liczy, ale nagrałam dwie płyty i pracuję nad kolejną. Książkę też napiszę, jestem w trakcie.


@janeeyrie: Ludzkość straci jeśli geny artystów/twórców/uzdolnionych ludzie nie zostaną przekazane dalej, będzie to oznaczało powolny dryf genetyczny w dół.
Zdrowe Janusze pracujący fizycznie z masą zbudowaną na wieprzowince i podlaną Harnasiem będą #!$%@?ć jajami jak byki rozpłodowe a piwniczak wykopek, który boi się wyjść po bułki sam się sterylizuje bo jest mu smutno z powodu, że nie jest w stanie prowadzić hedonistycznego życia o jakim dowiedział się z komputerka.


@Bizancjum: I te twoje silne, zdrowe janusze pot nie umieją sami nawet utrzymać tych swoich pociech i wykopki klikające w kąkuter
@Bizancjum: Ale co ty #!$%@? w ogóle, Janusze zazwyczaj przekazują #!$%@? geny, bo gdyby mieli dobre to np: pracowali by w miejscu gdzie liczą się specjalne umiejętności, realizowaliby siebie lub prowadzili własną działalność; fizycznie może pracować prawie każdy.
Pozatym większość typowych Januszy to beciaki których życie erotyczne w młodych latach było #!$%@?.
Mylisz januszy z chadami mordo xD
matki nie mam, ojca tak. Ani razu nie wspomniał o wnukach.

Wymyślajcie sobie dalej wrogów i z nimi walczcie ¯_(ツ)_/¯

Oczywiście i nie znasz absolutnie żadnych rodziców swoich znajomych? Żyj w tym wyimaginowanym świecie lub kłam dalej.
@Budo
ale ja piszę o wykopowych dzbanach, a nie o poważnych filozofach i etykach.

Etyk i filozof, jeśli popiera antynatalizm, to robi to kierując się określoną logiką i priorytami, a wykopek


@Strzelec_Kurpiowski co za "yyynteligent" xD "wykopek", "dzban"... Jak takie same ogłady ma wykształcony w dziedzinie człowiek i taki bez oficjalnego wykształcenia, to ten drugi nie ma racji, GENIUSZ! Oczywiście w drugą stronę już mała główka tego nie ogarnia. Nic dziwnego, że mam